بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخواب خود را مرتب نکنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخواب خود را مرتب نکنید

image بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخواب خود را مرتب نکنید

مرتب نکردن رختخواب شاید کمی اعصاب را به هم بریزد و زیبایی خانه را به هم بزند ولی این مرتب نکردن سبب کمک به سلامتی خواهد شد.

مرتب کردن رختخواب بلافاصله پس از برخاستن از خواب ، باعث رشد و نمو ذرات و کرم های ریز یا شپش در آن می شود.اگر رختخواب خود را همزمان با طلوع آفتاب مرتب کنید، ملحفه نازک روی تخت شما بیش از میلیون ها غبار و کرم ریز را به دام خواهد انداخت.

این ذرات که روی تخت شما زندگی میکنند ، از سلول های مرده پوست و تعریق شما تغذیه میکنند و بطور بالقوه مشکلاتی مانند حساسیت و آسم ایجاد میکنند.در حالی که تخت نا مرتب بیشتر در معرض هوای تازه و نور است و این شرایط می تواند به کشتن موجودات ریز بهتر کمک کند.زمانی که افراد تخت خود را بلافاصله پس از بیدار شدن مرتب میکنند ، گرمای بدن و سلول های مرده پوست روی تمام تخت باقی میماند لذا توصیه می شود که تخت خود را نا مرتب گذاشته و اجازه دهید که در معرض نور و هوای تازه قرار بگیرد تا به این طریق ذرات و کنه ها بطور کامل از بین بروند.

گفتنی است،زمانی که افراد در خواب هستن بدن آن ها مقدار زیادی عرق تولید میکند که به طور میانگین در هر شب به میزان یک لیتر می رسد،این رطوبت بستر مناسبی را برای رشد و نمو ذرات و موجودات ریز فراهم می آورد.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا چربی های شکمم آب نمی شوند
  1. خطرات تکان دهنده خواب بیشتر از ۸ ساعت در شبانه روز

  2. نوشیدن قهوه به طور مرتب و هر روز برای سلامتی چه فایده ای دارد

  3. توصیه هایی رویایی برای داشتن یک خواب خوب شبانه

  4. توصیه های داشتن خواب خوب مخصوص ورزشکاران

  5. خواب شبانه راحت و بی دردسر میخواهید

  6. چه مدل خواب برای تسکین کدام دردها مفید است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات