برای روز مرد و پدر چه هدیه ای مناسب است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

برای روز مرد و پدر چه هدیه ای مناسب است

سعی کرده ایم مجموعه ای از هدایا را با در نظر گرفتن سلایق و بودجه های گوناگون مرور کنیم تا کمی خلاقیت و توجه شما را قلقلک دهیم. شاید امسال، روز به یادماندنی برای مردان خانواده تان رقم بزنید. پس نگران هدیه روز پدر، برای پدر بزرگ، پدر و همسر خود نباشید.

هدیه های همسرانه

سال هاست که در کنار همسرتان با کم و زیاد ساخته اید. در بیماری و سلامت، خوشی و ناخوشی کنارش بوده اید. حالا و در آستانه روز مرد این بار خیلی واضح و روراست میخواهید بگویید قدردان زحماتش هستید. شاید در نگاه اول غصه تان شود که چه چیزی برایش بخرید که دوست داشته باشد اما کوله بار تجربه زندگی مشترک را دست کم نگیرید. کمی در دوست داشتن ها و حرفه و علایقش دقیق شوید . حتما فکر خوبی به نظرتان خواهد رسید. پیشنهادهای ما را نیز مرور کنید به دردتان میخورد :

image برای روز مرد و پدر چه هدیه ای مناسب است

مردان فرهنگ دوست

تکفارس آی آر

اگر همسر شما جزو فرهنگ دوستان است و عشق و تفریحش این است که شعر حفظ کند یا آرشیو کتب قدیمی و مقاله های نقد ادبی داشته باشد، می توانید یک دوره کامل آرشیو مجله مورد علاقه اش را که تا کنون نداشته است خریداری کنید. به عنوان مثال مجلاتی مثل فیلم یا دنیای تصویر مجلدهای خوبی از شماره های قدیمی دارند، البته اگر الان سفارش بدهید بعد از روز پدر به دستتان می رسد .

خیلی از مجله ها آرشیو کاملی هم روی دی وی دی دارند که جاگیر هم نیست. خرید یک نسخه قدیمی و کمیاب از آثار ادبی یا پیدا کردن کتاب نویسنده مورد علاقه اش با امضای نویسنده مذکور که واقعا هیجان آور است. حتی کتاب صوتی هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد .

image برای روز مرد و پدر چه هدیه ای مناسب است

مردان ورزشکار و ورزش دوست

همسر شما هر روز صبح شال و کلاه میکند و قبل از کار یک دل سیر پیاده روی میکند؟ یا نه تا آخرین لحظه از خواب دل نمیکند؟ خب خیلی فرقی نمیکند چون ورزش آن قدر مفید و مهم است که با هر نوع رفتار و اخلاقی نمی شود از آن چشم پوشی کرد. کفش ورزشی، گرم کن ورزشی، کفش کوه نوردی، یک راکت تنیس یا بدمینتون، توپ والیبال یا بسکتبال و یا حتی خرید میل باستانی همگی قابل ذکر است. در اینجا فهرست قیمت چند وسیله ورزشی را بخوانید و با نیم نگاهی به جیبتان به بازار بروید :

www.takfars.ir

انواع توپ بسکتبال، والیبال، فوتبال و هندبال

توپ بسکتبال :از ۱۵ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان

توپ والیبال:از ۱۵ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان

توپ فوتبال:از ۱۵ هزار تومان تا ۵۰۰ هزارتومان

توپ هندبال :از ۳۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان

در این زمینه با مبلغی حدود ۱۲۰ هزار تومان می توانید یک توپ ایده آل برای ورزشکار مبتدی تا نیمه حرفه ای خریداری کنید .

انواع راکت تنیس، اسکواش و بدمینتون :

راکت تنیس:از ۱۷۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان

راکت اسکواش:از ۹۰ هزار تومان تا ۴۸۰ هزار تومان

راکت بدمینتون:از ۱۸ هزار تومان تا ۵۳۰ هزار تومان

تک فارس

برای یک خرید خوب و مفید در این زمینه مبلغی حدود ۲۰۰تا ۳۰۰ هزار تومان را در نظر بگیرید .

انواع دمبل :از ۲۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان

خرید دمبل را با مشورت یک مربی ورزشی و با توجه به ساختار فیزیکی همسرتان با بودجه ای حدود ۸۰ هزارتومان انجام دهید .

انواع کوله ورزشی:از ۱۷۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان

برای مردی که جمعه ها کوه نوردی و پیاده روی در طبیعت را جزو برنامه مطلوبش می داند خرید یک کوله محکم و زیبا خیلی خوشایند است. به طور میانگین حدود ۳۰۰ هزار تومان باید خرج کنید .

مردان رمانتیک .

گرچه تعداد مردان احساساتی انگشت شمار است اما شاید خرید یک هدیه عاشقانه رخدادی به یادماندنی برای همسر شما باشد. سعی کنید دوز سوزناک و پروانه ای را کم کنید و در عین بسته بندی زیبا و همراه با شاخه گل و نامه بازهم یک هدیه کاربردی را در بسته قرار دهید.هنر خود را در هر چه زیباتر کردن فضای خانه و گرما و دلنشین بودن محبت جاری بینتان نشان دهید .

عطر، ست چرم، پیراهن، کت و شلوار، ریش تراش یا خودنویس و خودکارهای نفیس در این دسته قرار دارد. پولی که برای تهیه این نوع هدیه باید خرج کنید کاملا به اختیار خودتان است. به عنوان مثال خودنویس نفیس از ۱۰۰ هزار تومان هست تا حدود ۸۰۰ هزار تومان. خب برای ما که با خودکارهای ساده خو گرفته ایم خیلی هم مهم نیست خودنویسی با بدنه چوبی و نوک با روکش گران داشته باشیم .

مردان اهل فن .

کافی است یک فرصت مغتنمی دست دهد تا همسرتان آچار به دست شود و به جان یکی از وسایل خانه بیفتد؟ عشق ماشین است و روزهای تعطیل در حال سر و کله زدن با روغن و موتور ماشین؟ خب احتمالا همسر شما از بچگی در حال مثله کردن اسباب بازی ها و بعدها مدارهای الکترونیکی دبیرستان بوده است. برای مردانی با این روحیه خرید ابزار و لوازم فنی مهندسی بسیار هیجان آور است حتی اگر آن را لازم نداشته باشند. همین که در خانه وسایلی دارند که مخصوص شخص خودشان است و کسی جرأت ندارد با آن کار کند کلی کیف دارد .

T A K F A R S

image برای روز مرد و پدر چه هدیه ای مناسب است

انواع دریل برقی :از ۱۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزارتومان

انواع پیچ گوشتی برقی و شارژی:از ۱۲۰ هزار تومان تا ۶۵۰ هزار تومان

انواع مجموعه ابزار دستی:از ۶۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان

انواع قیچی، چاقو و ابزار ابتدایی باغبانی:از ۱۲ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومان

خرید در این زمینه کمی پیچیده است. باید شم کارآگاهی قوی داشته باشید تا احیانا کالای بی مصرفی نخرید. بالای ۵۰ هزارتومان نیز در کارت بانکی تان باید باشد .

مردان دانشمند .

هیچ چیز به اندازه آموختن علم و دانش همسرتان را به وجد نمی آورد. اگر ساعت ها برنامه علمی نگاه کند یا مدت ها در آزمایشگاه با فرمول های فیزیک وشیمی و زیست شناسی مشغول باشد اصلا خسته نمی شود. خب همسر علم دوستتان را با هدیه های علمی خوشحال کنید. تهیه یک مجموعه مستند علمی کمیاب و یا نرم افزارهای مبتنی بر طرح پرسش های نوین علمی پیشنهاد وسوسه برانگیزی است نه؟ یا دست نوشته ها و مقالاتی را که پراکنده در گوشه و کنار خانه گذاشته است جمع آوری کنید و با فهرست کردن سایت ها و دانشگاه هایی که در حوزه تخصصی وی مشهور هستند راه را برای چاپ مقالاتش هموار کنید .

هدیه های فرزندانه

برای روز مادر یک ماه فکر می کردید، آن قدر بالا و پایین کردید و با رمز و اشاره بین اعضای خانواده مشاوره مجازی راه انداختید تا بالاخره یک جشن به یادماندنی برای مادر گرفتید؛ مغز متفکر فعالیت های روز مادر کسی نبود جز پدر. که حالا روز خودش هست. مادر تکلیف را مشخص کرده و گفته من شخصی هدیه می خرم. افتادید توی هچل درست است؟ هیچ طرف مشورتی ندارید خودتان هستید و خودتان. سختی کار این است که این باباهای دوست داشتنی موجودات عجیبی هستند. اغلب خیلی حرف نمیزنند و کم مورد پرسش قرار می گیرند. علایقشان؟ خاطراتشان؟ دغدغه هایشان؟ تفریحشان؟ همه اش سوژه هدیه است. پیشنهادهای ما را مرور و خلاقیت را مخلوط کنید و یک معجون بی نظیر عشق و خود شیرینی به خورد بابای مظلوم بدهید .

تک فارس www.takfars.ir

تلگرام و اینستاگرام من تویی تو .

چه بابای شما تلگرام باز باشد چه نباشد وقتی عکس پروفایل شخصی تان عکس پدر شود همه متوجه می شوند. پس یا خبرش می رسد یا پیغامش. کار کوچکی که شادی قشنگی در پی دارد. قرار دادن عکسی از پدر در صفحه اینستاگرام و چند بیت شعر یا نوشتن چند جمله درباره احساسات قلبی خیلی قشنگ است. تا سال دیگر هر وقت این عکس را به پدر نشان دهید خوشحال می شود. اس ام اس فرستادن، استیکر ساختن برای پدر و فرستادن کارت پستال مجازی و دیگر امکانات مجازی هم که در اختیار شماست. پس دست به کار شوید .

شاگردی اوستا بابا .

پدر شما رستوران دار است؟ معمار است؟ مغازه دار؟ شغلی دارد که احتیاج به شاگرد و کارگر و وردست دارد؟ خب تمام سال که مشغول درس و فعالیت خود هستید این یک روز را بروید شاگردی پدر. اگر محل کار پدر شما این اجازه را می دهد که یک روز کاری را با او بگذرانید، پس از این فرصت استفاده کنید. هم فال است و هم تماشا. پدر شما از داشتن فرزندی جسور و در عین حال گوش به حرف کن مفتخر می شود. اگر حس کردید در محل کارش امری عقب افتاده است که با دستان توانمندتان جلو می افتد درنگ نکنید. روز پدر و فرزند بسازید .

این بار تو مهمان من باش پدر .

دورهمی های دوستانه در رستوران و کافی شاپ های لوکس شهر را تجربه کرده اید؟ این بار دورهمی پدر و فرزندی تشکیل دهید. با توجه به اخلاق پدرتان و سلیقه اش او را به یک رستوران و یا کافی شاپ دیدنی دعوت کنید. اگر باقی اعضای خانواده هم کمک کنند که دیگر عالی است. یک مهمانی بیرون از خانه به افتخار رئیس خانواده. سفارش دادن غذا یا دسر مورد علاقه اش را فراموش نکنید .

هدیه های چرمی

یکی دیگر از پیشنهادهای ما برای خرید هدیه روز پدر و مرد یک کیف کار مناسب با شغل و موقعیت اجتماعی همسر یا پدرتان است. کیف های چرم نسبت به بقیه کیف ها شیک تر هستند. هیچ وقت مد نمی شوند، هیچ وقت هم از مد نمی افتند. چرم، جذابیت و برازندگی بیشتری به آقایان شیک پوش می دهد. تنوع محصولات چرم بسیار بالاست، همچنین رنگ های خوبی نیز در بین تولیدات این محصول وجود دارد که انتخاب را برای شما کمی سخت ، اما دلچسب تر خواهد کرد. می توانید گزینه های نسبتاً گرانقیمت تر را انتخاب کنید اما یک برنامه ریزی مشترک با خواهرها و برادرها داشته باشید.

بسته به نیاز، علاقه و سن پدر شما گزینه های مختلف کتاب ها و آینه های چرم، انواع کت و پالتو، دستکش و کیف، پیش روی شماست.

هدیه های بهداشتی

تکفارس

مردها همیشه به وسایل و لوازم اصلاح نیاز دارند. فرقی نمیکند که در چه سن و سالی باشند و یا چه روش اصلاحی را بپسندند. مطمئناً پدر شما نیز از انواع ماشین اصلاح، ریش تراش برقی و وسایل اصلاح موی صورت، گردن و بدن و حتی مواد بهداشتی اصلاح، استقبال خواهد کرد .

با یک انتخاب درست از سوی شما، او وسایلی که احتمالاً شارژ، تیغه و دسته های شان دیگر کارکرد خود را از دست داده اند کنار میگذارد و وسایل اصلاح جدید با سنسورهای هوشمند، دارای قابلیت شستشوی تمام بدنه، شارژ بالا و بسیاری ویژگی های امروزی تر است را امتحان خواهد کرد .

آموزش ساخت مجسمه آهوی خمیری
  1. نکته های جالبی که تا امروز درباره کوکاکولا نشنیده اید
  2. تعبیر دیدن خواب آب دادن به گل ها چیست
  3. جملات آموزنده و درس زندگی کوتاه برای پیامک و تلگرام
  4. جمله های غمناک برای تسلیت محرم
  5. عکس دیدنی آپارتمان هیتلر
  6. تصویری زیبا از نمایشگاه بین المللی سازندگان ویولون پکن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات