با این ترفندها آرایش شما جادویی و خیره کننده می شود

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

با این ترفندها آرایش شما جادویی و خیره کننده می شود

image با این ترفندها آرایش شما جادویی و خیره کننده می شود

▪ از دو رنگ مختلف برای رژ گونه استفاده کنید

اگر میخواهید رنگ گونه هایتان نشانی از شادابی و جوانی پوست شما در عین طبیعی بودن به همراه داشته باشد ، از دو رنگ مختلف استفاده کنید . صورتی و یا قرمز باید روی برجستگی گونه باشد ، اما رنگ های طیف نارنجی و هلویی در امتداد خط استخوان گونه کشیده شوند .

▪ چطور از کانسیلر دور چشم استفاده کنید ؟

این مورد رازی است که بیشتر افراد مشهور از آن آگاه هستند. برای پوشاندن تیرگی اطراف چشم ها ، آنها کانسیلر را مستقیما روی تیرگی ها نمیزنند . باید کانسیلر را کمی پایین تر از تیرگی ، بالای گونه ها و به فرم یک مثلث روی پوست بزنید . به این ترتیب نور به سمت بالا بازتاب پیدا میکند و تیرگی دور چشم را می پوشاند .

تکفارس آی آر

▪ چطور مژه های خود را حالت دهید ؟

این یکی از بهترین ایده ها در آرایش است . متخصصان آرایشی پیشنهاد می دهند برای استفاده از ریمل اول قسمت متصل کننده ی برس به در ریمل را از ریشه روی مژه ها قرار دهید و آنها را به عقب برانید . بعد از برس برای پخش کردن مایع ریمل از ریشه تا نوک مژه ها استفاده کنید .

▪ چطور خط چشم بکشید ؟

هنگام کشیدن خط چشم نباید دنبال خطوط عجیب و غریب و رنگ بخشیدن به اطراف چشم ها باشید . می توان از خط چشم تنها برای برجسته سازی حالت طبیعی چشم ها استفاده کرد. برای این کار ، باید خط چشمی را انتخاب نمایید که با آن به راحتی میزان ضخامت خطی که می کشید قابل کنترل باشد . به خاطر بسپارید ، اگر چشمانی نزدیک به هم دارید ، باید قسمت انتهای خط چشم شما کمی ضخیم تر باشد و بر عکس .

▪ چطور می توان ماندگاری ریمل را افزایش داد ؟

www.takfars.ir

آرایشگران حرفه ای برای آنکه ریمل در حال اتمام را دوباره زنده کنند ، چند قطره محلول سالین در آن میریزند .

▪ چطور رژ لب قرمز را برای مدت طولانی تر نگهدارید ؟

اگر میخواهید رژ قرمز روی لب های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد ، باید قبل از رژ لب ، یک مداد لب قرمز روی تمام سطح لب ها بکشید و بعد رژ لب قرمز بزنید . روی رژ لب دوباره از یک لایه مداد قرمز استفاده کنید و روی آن دوباره ی رژ لب بزنید .

▪ چطور پف و خستگی چشم ها را از بین ببرید ؟

متخصصان آرایشی می گویند در مواقع ضروری می توانید چند قطره از قطره ی مایع چشم روی پوست زیر چشم ها بریزید . این مایع سریعا پف چشم را از بین می برد .

▪ همیشه به پوست خود برسید

بسیاری از آرایشگران معتقدند یک آرایش خوب از پوست آغاز می شود . همیشه قبل از آرایش کمی مرطوب کننده ی سبک به پوست خود بزنید و بعد از فاندیشن و روی آن پودر استفاده نمایید . این کار به پوست شما ظاهری سلامت و جوان می بخشد .

▪ برای طبیعی تر شدن ، کک و مک به پوست خود اضافه کنید .

اگر ظاهری کاملا طبیعی و جوان میخواهید ، با یک مداد ابروی بسیار کمرنگ چند نقطه ی ریز و نامحسوس مثل کک و مک روی گونه ها و بینی ایجاد کنید .

▪ همیشه مرز رنگ ها را از بین ببرید

تک فارس

برای داشتن آرایشی بی نقص ، هنگام استفاده از فاندیشن و دیگر مواد آرایشی مثل کانسیلر و رژ گونه ، مرز رنگ ها را محو و نامحسوس نمایید . برای این کار می توانید از براش های آرایشی که کمی مرطوب شده اند استفاده کنید .

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش نحوه صحیح نظافت لوازم آرایشی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات