بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالو

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالو

image بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالوهما روستا بازیگر مطرح عرصه تئاتر با نمایش‌هایی چون "مرغ دریایی" پری صابری، "مرده‌های بی‌کفن و دفن"، "ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی" و "بازی استریندبرگ" به کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان هم به صحنه رفته است.

هما روستا در مقام کارگردان نیز نمایش‌هایی چون "زمستان"، "سانتاکروز" و "آنتیگونه در نیویورک" را به صحنه برده است. وی پیش از این قصد داشت نمایش "آناکارنینا" نوشته محمد چرمشیر را بر اساس رمانی به همین نام از لئو تولستوی در سال جاری به صحنه ببرد که اجرای این نمایش به زمانی دیگر موکول شد.

آخرین تجربه حضور هما روستا بر صحنه تئاتر با نمایش "بازی استریندبرگ" به کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان در سال ۷۸ بود ولی حالا او می‌خواهد بعد از ۱۳ سال دوری از عرصه بازیگری تئاتر با نمایش "باغ آلبالو" به صحنه تئاتر بازمی‌گردد.

حسن معجونی درباره گروه بازیگری نمایش "باغ آلبالو" و وضعیت تمرینات این اثر نمایشی گفت: تمرینات نمایش "باغ آلبالو" را آغاز کرده‌ایم و در این اثر هما روستا، رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، داریوش موفق، هوتن شکیبا، مهدی کوشکی و چند هنرمند دیگر از اعضای گروه تئاتر لیو نیز حضور خواهند داشت.

وی درباره احتمال بازنویسی نمایشنامه "باغ آلبالو" نوشته آنتوان چخوف یادآور شد: این نمایشنامه را بازنویسی می‌کنیم و این کار توسط تیمی مشکل از امیررضا کوهستانی، مهدی کوشکی و بنده انجام می‌شود. این اثر متفاوت‌تر از اثر چخوف خواهد بود.

تکفارس آی آر

سرپرست گروه تئاتر "لیو" درباره زمان و مکان اجرای نمایش "باغ آلبالو" گفت: قرار است این اثر نمایشی را نیمه اول سال آینده در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببریم.

کشتن دختران با پرتاب آنها به روی ریل قطار
  1. آیا مصرف نمک در ایران اندازه است یا بیشتر
  2. تعطیلی تهران ۳۰ دی ۹۱
  3. افزایش دستمزد کارگران در سال
  4. متن های زیبا برای تسلیت شهادت امام محمد باقر علیه السلام
  5. اپدیت سامسونگ Galaxy S6 به اندروید مارشمالو از امروز
  6. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۳۰ فروردین

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات