بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالو

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالو

image بازگشت هما روستا به تئاتر با نمایش باغ آلبالوهما روستا بازیگر مطرح عرصه تئاتر با نمایش‌هایی چون "مرغ دریایی" پری صابری، "مرده‌های بی‌کفن و دفن"، "ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی" و "بازی استریندبرگ" به کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان هم به صحنه رفته است.

هما روستا در مقام کارگردان نیز نمایش‌هایی چون "زمستان"، "سانتاکروز" و "آنتیگونه در نیویورک" را به صحنه برده است. وی پیش از این قصد داشت نمایش "آناکارنینا" نوشته محمد چرمشیر را بر اساس رمانی به همین نام از لئو تولستوی در سال جاری به صحنه ببرد که اجرای این نمایش به زمانی دیگر موکول شد.

آخرین تجربه حضور هما روستا بر صحنه تئاتر با نمایش "بازی استریندبرگ" به کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان در سال ۷۸ بود ولی حالا او می‌خواهد بعد از ۱۳ سال دوری از عرصه بازیگری تئاتر با نمایش "باغ آلبالو" به صحنه تئاتر بازمی‌گردد.

حسن معجونی درباره گروه بازیگری نمایش "باغ آلبالو" و وضعیت تمرینات این اثر نمایشی گفت: تمرینات نمایش "باغ آلبالو" را آغاز کرده‌ایم و در این اثر هما روستا، رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، داریوش موفق، هوتن شکیبا، مهدی کوشکی و چند هنرمند دیگر از اعضای گروه تئاتر لیو نیز حضور خواهند داشت.

وی درباره احتمال بازنویسی نمایشنامه "باغ آلبالو" نوشته آنتوان چخوف یادآور شد: این نمایشنامه را بازنویسی می‌کنیم و این کار توسط تیمی مشکل از امیررضا کوهستانی، مهدی کوشکی و بنده انجام می‌شود. این اثر متفاوت‌تر از اثر چخوف خواهد بود.

تکفارس آی آر

سرپرست گروه تئاتر "لیو" درباره زمان و مکان اجرای نمایش "باغ آلبالو" گفت: قرار است این اثر نمایشی را نیمه اول سال آینده در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببریم.

سریال جدید پروانه با بازی حامد کمیلی ویژه دهه فجر
  1. ساعت پخش سریال خاطرات مرد ناتمام
  2. چهارشنبه ۱۱ بهمن مدرسه ها تعطیل است یا نه
  3. جدیدترین عکس های فوتبالیست های ایرانی در برزیل
  4. گزارش تصویری از افتتاحیه جشنواره فجر ۳۱ بهمن
  5. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۹ اسفند
  6. ۹ بهمن واریز یارانه های ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی بهمن

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب