ایده های جالب برای تغییر دکوراسیون بهاری

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ایده های جالب برای تغییر دکوراسیون بهاری

image ایده های جالب برای تغییر دکوراسیون بهاری

با بکارگیری رنگ ها و قرار دادن هر آیتم در جای مناسب به خودش می توانید فضایی دل باز و مفرح ایجاد کنید. با کمی خلاقیت از همان وسایلی که در اختیار دارید در جهت خلق زیبایی استفاده کنید.

پیشنهادات زیر را در روزهای آخر اسفند ماه در خانه خود اجرا کنید تا پیش از نوروز حال و هوای بهاری وارد خانه تان شود.

.: دعوت از تازگی

زمانیکه فصل بهار از راه می‌رسد با خود بوی نویی و تازگی به همراه دارد. به همین دلیل قبل از اینکه هر گونه تغییر بهاری در خانه خود ایجاد کنید باید به تمیز کردن محیط بپردازید. فرش‌های اضافی را جمع کنید، پوشش‌های ضخیم پنجره ها را عوض کنید. پرده ها را عقب بزنید و اجازه دهید نور وارد اتاقها شود. رو تختی های ضخیم و پشمی را با ملافه های نخی و حریر جایگزین کنید.

تکفارس آی آر

.: تغییر نقطه کانونی اتاقها

اگر در زمستان مبلمان را به دور شومینه چیده اید، دیگر وقت آن فرا رسیده است که جای آنها را تغییر دهید. اغلب افراد در فصول سرد شومینه را به عنوان نقظه کانونی اتاق خود انتخاب می کنند. برای بهار نقطه کانونی فضای داخلی اتاقها را تغییر بدهید. به عنوان مثال برای اتاق نشمین می‌توانید پنجره ای با نمای حیاط و باغ را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید تا خانواده و میهمانان با نگاه به فضای خارجی از طبیعت موجود لذت ببرند.

.: تغییر وسایل زینتی

نگاهی به وسایل دکوری خود بیاندازید و به اقتضای فصل جدید اشیاء زینتی جدیدی را به محیط اضافه کنید. استفاده از گل های طبیعی در آغاز فصل بهار بهترین گزینه برای زینت بخشی خانه شما هستند. استفاده از رنگ های آبی آکواریومی، سبز چمنی و نارنجی اخرایی برای وسایل زینتی و کوسن پیشنهاد می شوند.

.: رومیزی‌های لطیف

www.takfars.ir

میز غذاخوری یکی از موثرترین عنصرها در دکوراسیون خانه است، بنابراین نوع، رنگ و طرح رومیزی آن بسیار مهم است. توصیه می‌کنیم رومیزی‌ای را که در فصل زمستان روی میز غذاخوری پهن کرده‌اید جمع کنید و برای چیدمان بهاری از یک رومیزی لطیف‌تر با طرح و رنگ شاد استفاده کنید. در این صورت دستمال سفره‌هایی که برای روی میز غذاخوری انتخاب می‌کنید باید متناسب با رومیزی جدیدتان باشد.

.: هفت سین

چه اشکالی دارد اگر در تمام ایام نوروز هفت سین زیبایی که برای تحویل سال چیده‌اید بر روی یکی از میزهای اتاق خود نمایی کند. به این ترتیب انرژی و هیجان ویژه لحظات تحویل سال، تا پایان تعطیلات در منزل شما جاری خواهد بود.

.: جشن پرندگان

در بهار پرندگان هم از مهاجرت باز می گردند. می‌توانید از نمونه‌های دکوری آنها استفاده کنید. یک آشیانه پرنده درست کنید، داخل آن چند عدد تخم مرخ کوچک رنگی قرار دهید و در بالای لانه یک شاخه دست کرده و پرنده های تاکسی درمی شده را روی آن قرار دهید.

.: باید ها و نبایدها

برای بهار از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. پارچه ها هم هر چقدر ظریف تر و نازک تر باشند، بهتر است.

تغییر دکوراسیون فصلی به شما اجازه ایجاد تنوع می دهد. می توانید از آیتم هایی که تا کنون در خانه استفاده نکرده اید و یا به نحوی فراموش شده اند در دکوراسیون بهاری خود به کار بندید.

ایده های جدید برای طراحی فضای کافه شیک و مدرن
  1. راهنمای ساخت باغ و باغچه زیبا روی پشت بام خانه
  2. خلاقانه ترین ایده ها برای دکوارسیون جاهای مختلف خانه
  3. دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک به شکل حرفه ای و شیک با نقشه اصلی
  4. آموزش هواگیری رادیاتور در خانه بدون تعمیرکار
  5. دکوراسیون و تزئینات جدید سیسمونی نوزاد
  6. چه مدل گل و گلدان برای آپارتمان ها مناسب است

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید