اگر ورزش میکنید نوشیدنی انرژی زا نخورید زیرا

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر ورزش میکنید نوشیدنی انرژی زا نخورید زیرا

image اگر ورزش میکنید نوشیدنی انرژی زا نخورید زیرا

پژوهشگران دانشگاه وست مینستر کشور انگلستان با بررسی و نمونه برداری از برندهای مختلف نوشیدنی های ورزشی دریافتند اکثر آنها دارای مقادیر بالایی از قند هستند که می تواند باعث ابتلا به دیابت در افراد شود.

بسیاری از والدین و ورزشکاران به اشتباه گمان میکنند که نوشیدنی های ورزشی سالم هستند و میتوانند مانع از تشنگی و کم آبی بدن شوند اما تحقیقات جدید نشان داده است که برترین نوشیدنی برای حفظ سلامت بویژه به هنگام ورزش آب بدون هیچ افزودنی است.

کارشناسان دریافتند نوشیدنی های انرژی زا میتوانند باعث تحریک احساس تشنگی و نیز سستی و کم تحرکی بویژه در ورزشکاران شود، همچنین به دلیل وجود مقادیر بالای قند  ورزشکاران پس از نوشیدن آنها بیشتر دچار پر شدن حجم مثانه می شوند و این در شرایطی که ورزشکار درگیر انجام مسابقه است می تواند بسیار دردسرساز باشد.

توصیه کارشناسان به ورزشکاران و دوستداران ورزش این است که تنها برای رفع تشنگی از آب استفاده کنند یا در صورت تمایل از مخلوط لیمو ترش و آب استفاده کنند تا علاوه برتقویت بدن از بروز تشنگی زودهنگام یا ابتلا به دیابت در طولانی مدت ایمن بمانند.

تکفارس آی آر

اکنون در دنیا بسیار ی از ورزشکاران المپیکی بویژه ورزشکاران رشته دو از نوشیدنی های ورزشی استفاده نمیکنند زیرا اعتقاد دارند این نوشیدنی ها باعث کاهش سرعت و تمرکز آنها در حین مسابقات ورزشی می شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چکار کنیم در پاییز این قدر خسته و بی حوصله نشویم
  1. توصیه های مفید برای فرار از گردن درد
  2. چه کنیم تا در سن میانسالی گردنی صاف و بدون چروک داشته باشیم
  3. قرص میگرکسترا عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  4. چطور هنگام سفر با هواپیما خواب راحتی داشته باشید
  5. نحوه مصرف و مدت زمان زمان مصرف آنتی بیوتیک ها
  6. چطور متوجه شوید کم خونی دارید یا نه و انواع آن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات