اگر شکم بزرگی دارید باید چطور لباس بپوشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر شکم بزرگی دارید باید چطور لباس بپوشید

image اگر شکم بزرگی دارید باید چطور لباس بپوشید

اگر شما هم از داشتن شکم بزرگ عذاب می‌کشید و نمی‌توانید آن را کوچک کنید، حداقل می‌توانید با رعایت نکاتی ساده آن را مخفی کنید تا کمتر دیده بشود

▪ شلواری بپوشید که که کمر آن روی شکم شما قرار بگیرد، نه بالای شکم و نه زیر آن؛ در این صورت شکم شما نصف دیده می‌شود. شلوارهایی که پاچه‌های آن از زانو به پایین به تدریج گشاد می‌شود و در کمر چسب و تنگ است، می تواند به کوچکتر نشان دادن شکمتان کمک کند.

▪ پیراهن‌هایی انتخاب کنید که پارچه چین‌دار و چروکی داشته باشد. هیچ کس نمی‌تواند تشخیص بدهد که شکم شما این چین‌ها را ایجاد کرده است یا پارچه لباس.

▪ پیراهن و بلوزهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود) بپوشید. این مدل بالاتنه باعث می‌شود که لباس شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص‌تری ایجاد کند، در نتیجه شکم شما کوچکتر به نظر می‌رسد.

تکفارس آی آر

▪ دامن هایی که خط کمر آن پایین‌تر است، شکم شما را کوچکتر نشان می دهد.

▪ شلوار جینی انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی شما یک سایز بزرگتر باشد، در این صورت شلوار کمی شل است و به راحتی دورکمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه شکم شما را می‌پوشاند.

▪ تی‌شرت و بلوزهایی بپوشید که پایین آن بلند و تا پایین کمر باشد. این مدل بالاتنه به راحتی قسمت جلوی شکم را می‌پوشاند و ران شما را در دوطرف لاغرتر نشان می‌دهد.

▪ شلوارهای پلیسه دار نپوشید، چون پلیسه و چین قسمت کمر تنها باعث می‌شود که به ناحیه شکم توجه بیشتری بشود.

▪ به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

www.takfars.ir

▪ از پوشیدن کت، مانتو ، پیراهن و هر نوع لباس کمردار جدا خودداری کنید. کمر باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.

چطور به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید
  1. توصیه های جالب برای لباس پوشیدن مردان چاق

  2. توصیه های بهرام رادان برای لباس پوشیدن شیک و با کلاس

  3. تصویری زیبا از نیکی کریمی با لباس تیم فوتبال زنان ملوان

  4. توصیه هایی برای پوشیدن لباس های قرمز رنگ در مهمانی ها

  5. علت پوشیدن لباس عروس سفید طنز و خنده دار

  6. لباس چه رنگی بپوشم تا لاغر تر به نظر بیایم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات