اگر رژیم لاغری دارید حتما صبحانه بخورید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر رژیم لاغری دارید حتما صبحانه بخورید

image اگر رژیم لاغری دارید حتما صبحانه بخورید

متاسفانه این روش جواب نمی دهد خوردن یک وعده در صبح می تواند به شما کمک کند به کاهش وزن ایده آل خود برسید.

بعضی از افراد فکر میکنند حذف صبحانه یک تکنیک عالی برای کاهش وزن است منطق آنها این است که کالری را از مصرف روزانه خود حذف میکنند.

وی با بیان اینکه صبحانه کار متابولیسم بدن شما را شروع میکند، گفت: اگر اولین وعده غذایی روز خود را از قلم بیاندازید متابولیسم شما در واقع برای حفظ انرژی پایین می آید. تحقیقات نشان می دهد کسانی که به طور مرتب صبحانه میخورند کاهش وزن خود را حفظ میکنند و احتمال اضافه وزن کمتری دارند. احتمال دارد صبحانه خورها به طور منظم ورزش کنند. پس بعد از بیدار شدن حداقل تا یک ساعت بعد صبحانه بخورید.

دکتر اسدی با بیان اینکه پروتئین هوس شیرینی جات را کم میکند، ادامه داد: مقدار زیاد پروتئین در گزینه های مشهور صبحانه مثل ماست چکیده، غلات و تخم مرغ به شما انرژی می دهد، پس احتمال کمتری وجود دارد سراغ شکر بروید. کالری بالا همانند شیرینی جات و قهوه به شما انرژی می دهد.

تکفارس آی آر

نایب رئیس بانوان هیات پزشکی ورزشی استان گیلان با بیان اینکه فیبر گرسنگی را برطرف میکند و شکم شما را تخت میکند، افزود: غلات، متشکل از دانه های کامل و میوه جات تازه هر دو گزینه های عالی برای صبحانه می باشند زیرا دارای فیبر بالایی هستند.

وی افزود: فیبر نه تنها احساس سیری طولانی مدتی به شما می دهد بلکه کمتر تمایل به میان وعده خواهید داشت، همچنین نفخ همراه با یبوست را کاهش می دهد که باعث می شود معده شما مسطح و تخت به نظر برسد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

مقاله درباره خواص و ضررهای میوه خرمالو
  1. چطور با خیال راحت و بدون استرس به سفر برویم
  2. توصیه های مفید کاهش درد دندان درآوردن بچه
  3. زنجبیل چه خواصی برای سلامتی دارد
  4. پیشگیری از معده درد با عسل
  5. مصرف شکلات تلخ یا شیری کدام برای سلامتی مفیدتر است
  6. چطور بفهمم دهانم بوی بدی میدهد یا نه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات