اگر جوش می زنید پس دیرتر پیر خواهید شد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر جوش می زنید پس دیرتر پیر خواهید شد

image اگر جوش می زنید پس دیرتر پیر خواهید شد

نتایج بررسی ها نشان داده است که طول تلومرها یکی از فاکتورهای پیشگویی کننده پیری بیولوژیک بدن می باشد. تلومرها ، پایانه های فیزیکی کروموزوم ها هستند و در روند رپلیکاسیون آنها را از تخریب در امان نگه می دارند.

تلومرها تجزیه و باریک می شوند و سلول ها پیر می شوند و درپایان مرگ سلولی و پیری فرا می رسد. محققان دانشگاه کینگ کالج لند به این نتیجه رسیده اند افرادی که دچار آکنه بوده اند، تلومرهایی با طول بلندتر در گلبول های سفیدشان دارند.

یعنی اینکه که سلول های آنها بهتر در برابر پیری مقاومت میکند. نتایج این پژوهش جدید که در Journal of Investigative Dermatology به چاپ رسیده است نشان می دهد افراد قربانی جوش و آکنه خوش شانس تر هستند و دیرتر پیر می شوند. بنابراین این بار که جوش جدیدی زدید و یا چشمتان به جوش های قبلی افتاد، نگاه خصمانه را کنار بگذارید.

بهبود بهداشت زندگی

تکفارس آی آر

باید بدانید که آکنه بهداشت زندگی شما را با تغییرات مثبتی همراه میکند. در واقع جوش ها باعث می شوند که شما از خیر مواد غذایی چرب و شیرین که احتمالا وضعیت جوش ها را بدتر میکنند بگذرید. همان طور که می دانید چربی و قند چندان برای سلامتی خوب نیستند.

افرادی که جوش میزنند، وقت بیشتری به مراقبت از پوست خود اختصاص می دهند. در واقع جوش زدن نشان می دهد که رسیدگی به پوست خیلی با اهمیت می باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بدون عمل جراحی چروک های پیشانی خود را نابود کنید
  1. راهکارهای علمی برای تقویت رشد ریش و سیبیل
  2. آموزش روشن کردن رنگ مو با مواد طبیعی و گیاهی
  3. با خواندن این مطلب از تیرگی زیربغل برای همیشه خداحافظی کنید
  4. آیا در روزهای ابری بارانی و یا برفی باید ضدآفتاب بزنم
  5. روغن کنجد روغنی جادویی برای داشتن موهای شاداب
  6. آموزش تصویری بستن شال گردن مدل شیک برای خانم ها

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات