اگر آدم خودخواه و بی ادبی را می شناسید اینطور با او رفتار کنید

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر آدم خودخواه و بی ادبی را می شناسید اینطور با او رفتار کنید

image اگر آدم خودخواه و بی ادبی را می شناسید اینطور با او رفتار کنید

۱- نادیده گرفتن: یکی از شگردهای موفق در مواجه با افراد بی‌ادب بی‌توجهی به آن‌ها است. افراد بی‌ادب اغلب از آزار دیدن و ناراحتی دیگران خشنود می‌شوند. آنان می‌خواهند جنجال به راه بیندازند و توجه‌ها را به خودشان جلب کنند. بنابراین بی‌توجهی به این افراد با احتمال بیشتری نسبت به درگیر شدن با آنان باعث می‌شود، آنان دست از کارهایشان بردارند.

۲- تذکر دادن: گاهی رفتار بی‌نزاکت یک فرد ناشی از ناآگاهی اوست و دادن تذکر به او ممکن است مشکل را حل کند. البته باید تذکر دادن را به شیوه‌ای ملایم و دوستانه انجام دهید تا باعث برآشفتگی طرف مقابل نشوید.

۳- آماده بودن: اگر واقعاً بخواهید با افراد خودخواه بر سر رفتارشان درگیر شوید، باید خودتان را آماده یک جدال پرجنجال و آزارنده کرده باشید‍، جدالی که درنهایت ممکن است با آشفتگی بیشتر شما پایان یابد.

۴- پشتیبان پیدا کردن: اگر تذکرهای فردی‌تان باعث توقف رفتار فرد خودخواه نمی‌شود، بهتر است از پشتیبانی افراد دیگری که متوجه بی‌ادبانه بودن این رفتار هستند، استفاده کنید.

تکفارس آی آر

۵- قانع شدن: توانایی‌های شما حدود معینی دارد و شما نمی‌توانید جلوی همه افراد خودخواه را بگیرید. حتی اگر چنین افرادی به‌ظاهر موفق شوند، باید درک اخلاقی خود از درستی و نادرستی را حفظ کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چکار کنم وقتی همسرم هم بیوفاست هم خیانتکار
  1. همسر ایده آل چه نوع همسری است
  2. حریم خصوصی نوجوان خود را چطور رعایت کنیم و مواظبش باشیم
  3. حرفهایی که هرگز نباید به همسر خود بگویید
  4. مردها به عنوان شوهر چه مدل زنی را دوست دارند
  5. چرا بعضی آدم ها اینقدر بدقول هستند
  6. چطور میتوانم بفهمم رابطه من با همسر یا نامزدم ادامه دادنی نیست

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب