تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
اخبار روز

انتشار اولین آلبوم محمدرضا فروتن به زودی

image انتشار اولین آلبوم محمدرضا فروتن به زودی

فروتن این روزها برای تولید نخستین آلبوم موسیقی خود در تردید است که چه نامی و چه زمانی را برای انتشار آن در نظر بگیرد. و این سوال به وجود می‌آید که این تجربه خوانندگی از سر ذوق و استعداد هنری است و یا اینکه تنها یک واکنش هنری و یا رقابت با دیگر بازیگران سینمایی کشور است که به خوانندگی روی آورد‌ه‌اند.

«محمدرضا فروتن» بازیگر موفق سینمای کشورمان در تلاش است با تولید آلبوم موسیقی خود تجربه دیگری در عرصه هنری خود رقم بزند و ممکن است همانند دیگر بازیگران سینمایی که در عرصه موسیقی تجربه‌ ناموفقی را پشت سر گذاشته‌اند وی این راه را هم تجربه کند.

«محمدرضا فروتن» در گفت‌و‌گو با خبرنگار موسیقی فارس در خصوص نخستین آلبوم موسیقی‌ خود، ‌اظهار داشت: تمامی اشعار آلبوم موسیقی من توسط «افشین یداللهی» سروده شده است و «بابک زرین» کار آهنگسازی آن را بر عهده دارد.هنوز ساخت تمامی قطعات این آلبوم به اتمام نرسیده است.

بازیگر فیلم «قرمز» در پاسخ به این سوال که چه نامی را برای آلبوم خود انتخاب کرده‌اید، گفت: هنوز اسمی برای آن معلوم و انتخاب نشده است.

تکفارس آی آر

فروتن با اشاره به زمان انتشار این اثر یادآور شد: کار ساخت قطعات این آلبوم ادامه دارد و زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست.

بازیگر فیلم «دو زن» در پاسخ به این سوال که آیا همانند امین حیایی و یا بهرام رادن تصمیمی برای اجرای نمایش موزیکالی هم گرفته‌اید، خاطرنشان کرد: علاقه‌ای به اجرای اپرا و نمایش موزیکالی ندارم. بابک زرین در کنار سیروان خسروی به تنظیم ۸ قطعه آلبوم محمدرضا فروتن می‌پردازند.

مطالب محبوب بیشتر ››