لایه ضخیم کرم زیرسازی شما را پیرتر نشان می دهد

آرایشگر هنرمندان هالیوود مطمئنند که به کار گیری لایه ضخیم کرم زیرسازی بدین معنی است که بیست سال به عمرتان اضافه خواهید کرد. این کرم های زیرساز درون چین و چروک ها فرو رفته و به شدت آن ها را بزرگتر نشان می دهد. این کار صورت را به یک ماسک مرده تبدیل میکند .

زیرسازی اندک ظاهر زنان را جوان تر می سازد

اگر میخواهید جوان دیده شوید، از زیرسازی عمیق صرف نظر کرده ودر عوض زیرسازی شل و آبکی اندکی داشته باشید. کرم را با انگشتان روی صورت بمالید، اما اگر پوست خیلی خشکی دارید قبل از استفاده آن را با یک مرطوب کننده ترکیب کنید مثل کاری که شارون استون کرده است.

زدن رژگونه تیره روی استخوان گونه شما را پیرتر میکند

استخوان گونه صورت را زیباتر می سازد، اما متاسفانه ظاهر مسن تری به انسان می دهد. اگر مجبورید به خاطر دلایلی ظاهر مسن تری داشته باشید، استخوان گونه را با رژ گونه قهوه ای تیره به حالت گود شده درآورید .

رنگ رژگونه شاداب روی گونه ظاهری جوان تر می دهد

یک صورت جوان همیشه با رنگ قرمز روشن می درخشد. یک رنگ سرزنده ( مثل صورتی، هلویی ) برای گونه ها انتخاب کنید.

رژلب و سایه بدون جلا چهره را مسن تر میکند

اصولا پوست بدون جلا و خشک صورت، بر روی آرایش چشم و لب ها تاثیر میگذارد : بافت بدون جلا و سایه های تیره تر سنتان را اضافه میکند و چین و چروک ها از زیبایی بی بهره می مانند. البته پولتان را برای آرایش درخشان هدر ندهید، براق بودن زیاد، بر روی ناهمواری های پوست تاکید میکند.

تاثیر سایه و رژلب براق نمناک برای ظاهری جوان تر

انتخاب شما جلا و برق اندک با رنگ طبیعی است، که اندکی نور را پراکنده کرده، چین و چروک را پنهان میکند. سایه اطلسی براق درخشش جوانی به چهره تان می دهد و تاثیر رژلب براق نمناک لب هایتان را تازه تر و درشت تر نشان می دهد.

خط چشم نرم مشکی چهره را مسن تر میکند

یک زمانی چشمان خمار مد شده بود و همه عاشق کشیدن خط چشم کلفت با مداد مشکی در گوشه داخلی پلک بودند. این تکنیک ظاهری تاثیرگذار دارد، اما ظاهر خانم ها را مسن تر میکند و بر روی قرمزی چشم تاکید میکند.

خط چشم نرم با رنگ روشن

مداد درخشان برعکس مثال بالا چشم را سفید تر نشان داده و در قسمت زیرین پلک بر روی روشنی چشم تاکید میکند.

استفاده از برق لب برای کل لب چهره را مسن تر میکند

دختران جوان بیشتر از حد لازم از برق لب استفاده میکنند، اما گاهی اوقات دقت زیادی ندارند و برق لب را به گوشه های لب یا تمام لب میزنند. اما اگر زنان مسن این کار را بکنند بر روی چین و چروک اطراف لب بیشتر تاکید کرده اند.

برق لب روی قسمت میانی لب پایین چهره شاداب تری بهتان می دهد

برق لب را می توانید فقط روی قسمت وسط لب پایینی بمالید، که نه تنها به اندازه کافی لب ها را تازه تر نشان می دهد، بلکه کمک میکند تاثیر بصری بر روی کل لب ایجاد کنید. آنجلینا جولی همیشه از این تکنیک استفاده میکند.

کارهایی که نباید انجام داد : این موارد ظاهر مسن تری بهتان می دهد…

_ خط لب قهوه ای

_ یک رنگ گچی رنگ پریده برای صورت

_ خط چشم مشکی

_ سایه آبی

حقه های آرایش برای داشتن ظاهری جوان تر…

_ سایه های روشن در گوشه های داخلی چشم ها و زیر ابروها

_ سایه های مرجانی، هلویی و صورتی از رژگونه صورتی

_ رنگ برنزه طلایی زیر صورت و گردن

_مژه هایی که خوب فرمژه زده شده اند

تک فارس » آرایشی » اشتباهات جالب خانم ها در آرایش چهره