استفاده از سقف کاذب پی وی سی در آپارتمان ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

استفاده از سقف کاذب پی وی سی در آپارتمان ها

image استفاده از سقف کاذب پی وی سی در آپارتمان ها

سقف های کاذب به منظور پوشش زیر سقف استفاده می شوند و میتوانند به اشکال گچی، فلزی، شیشه ای، آهنی، ورق های فلزی روکش دار، آلومینیومی، مکامپوزیت و یا پی وی سی باشند. انواع سقف های کاذب با توجه به ماده اولیه ای که در ساخت آنها وجود دارد، کاربردهای مختلف و قیمت های متفاوتی نیز دارند.

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب به منظور پوشش تاسیسات زیر سقف اصلی، حجم دهنده دکوراتیو، آکوستیک کردن فضا، جلوگیری از اتلاف دما و رطوبت، نورپردازی مناسب با شرایط کار و زندگی و … کاربرد دارند. این نوع سقف کاذب به صورت لایه و سطوح صاف در صنایع پتروشیمی ساخته و در بازار عرضه می شوند. کسانی که در زمینه طراحی داخلی و دکوراتیو ساختمان ها تخصص دارند، ابتدا با توجه به محل مورد نظر، نقشه آن را کشیده و سپس مطابق با طرح مورد نظر، لایه های سقف کاذب پی وی سی را بر روی آن نصب میکنند.

تاثیر سقف های پی وی سی بر زیبایی ساختمان

تکفارس آی آر

سقف های پی وی سی علاوه بر استحکام ساختمان و عایق کردن آن، موجب زیبایی ساختمان می شوند. اما با توجه به اینکه سقف های پی وی سی در رنگ ها و اشکال مختلفی طراحی می شوند و هر مکان و قسمتی از ساختمان نیز به شکل خاصی است و رنگ متمایزی را می طلبد، بنابراین دقت در انتخاب طرح و شکل سقف کاذب پی وی سی با توجه به نیاز ساختمان اهمیت پیدا میکند. تاثیر سقف های پی وی سی بر زیبایی ساختمان را می توان در موارد زیر جستجو کرد:

استفاده از سقف های پی وی سی به معنای عدم نیاز به رنگ آمیزی های سقف ساختمان است. پیش‎تر ها برای زیبا کردن سقف ساختمانها از روش رنگ آمیزی استفاده می شد که بی شک نیاز به زمان و هزینه زیادی نیز داشت. در حالی که در این روش سقف های کاذب پی وی سی با طرح های مختلف و رنگ های براق درخشنده در اختیار مشتریان قرار می گیرند. از آنجا که رنگ سقف های کاذب، صنعتی است، نسبت به رنگ آمیزی که به صورت دستی انجام می شود، درخشندگی بیشتری دارد و همین عامل زیبایی سقف های کاذب پی وی سی شده است.

image استفاده از سقف کاذب پی وی سی در آپارتمان ها

در گذشته زمانی که با گچ بری های زیبا، سقف ساختمانها تزئین می شد، شستشوی آن ممکن نبود. زیرا با شستشو گچ ها از بین می رفت. در حالی که سقف های کاذب پی وی سی ضد آب و قابل شستشو هستند. این امر بویژه برای آشپزخانه ها ضرورت بیشتری دارد. به دلیل قرار گرفتن آشپزخانه در معرض چربی و دود، پس از مدت کوتاهی سقف آن تیره رنگ می شود که شستشوی آن ممکن نیست. مگر با رنگ آمیزی بتوان تیرگی ها را پوشاند. در حالی که استفاده از سقف های کاذب پی وی سی بهداشتی و قابل شستشو هستند.

قابلیت تعویض سقف های کاذب پی وی سی یکی دیگر از امتیازات آنهاست. در صورتی که ساکنین ساختمان پس از مدتی از رنگ و طرح سقف کاذب خسته شوند، میتوانند به راحتی آن را تعویض کرده و طرح های مورد پسند خود را جایگزین کنند.

www.takfars.ir

مقاومت در مقابل رطوبت نیز از دیگر ویژگی های سقف های کاذب پی وی سی است که موجب شده تا زیبایی آنها دوام بیشتری داشته باشد.

امکان نصب چراغ های ال ای دی در سقف های کاذب به نورپردازی ساختمان کمک میکند که این امر زیبایی بیشتری را برای ساختمان به همراه دارد.

چطور مبلمان مناسب برای منزل بخریم
  1. شیک ترین ایده ها برای دکوراسیون منزل
  2. ایده های جالب دکور اتاق نشیمن و پذیرایی با کوسن های رنگی
  3. آموزش تصویری دکوراسیون یک واحد آپارتمانی شیک
  4. عکس های دیدنی اتاق مخصوص نویسندگی در طبیعت با نقشه ساخت
  5. توصیه های مهم اگر قصد خرید خانه دارید
  6. آموزش درست کردن گلدان های زیبا با بطری های شیشه ای قدیمی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات