ارزان شدن ماشین های داخلی و قیمت آنها آذر

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ارزان شدن ماشین های داخلی و قیمت آنها آذر

image ارزان شدن ماشین های داخلی و قیمت آنها آذر

در گروه محصولات ایران خودرو نیز خودروی پژو ۲۰۶ در نمایندگی‌های فروش موجود نیست. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار اما در مدل V9 آن به قیمت حدود ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و مدل V8 نیز حدود ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. البته قیمت رسمی مدل V9 حدود ۲۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و مدل V8 نیز ۲۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان است.

تندر ۹۰ ایران خودرو اما سقوط قیمتی شدیدتری را تجربه کرده و قیمت آن در مدل E1 به حدود ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و مدل E2 نیز ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. این در حالی است که قیمت رسمی تندر ۹۰ E1 ایران خودرو معادل ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و مدل E2 نیز ۲۱ میلیون تومان تعیین شده است.

پژو ۴۰۵ نیز به قیمت حدود ۱۹ میلیون تومان عرضه می‌شود. البته قیمت مصوب این خودرو ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان است. قیمت پژو پارس سال نیز با کاهش شدیدی همراه بوده و به حدود ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت رسمی این خودرو حدود ۲۳ میلیون تومان تعیین شده است.

در محصولات گروه خودروسازی سایپا، خودروی سایپا ۱۱۱ به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان تعیین شده است.

تکفارس آی آر

سایپا SL 131 نیز به قیمت حدود ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و SX 131 نیز حدود ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود. البته قیمت رسمی SL 131 معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و SX 131 نیز ۱۱ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت تیبا نیز حدود ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. البته قیمت رسمی این خودرو اندکی کمتر و ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین شده است. تندر ۹۰ مدل E2 پارس خودرو نیز به قیمت حدود ۲۴ میلیون تومان عرضه می‌شود. البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

مگان ۲۰۰۰ با دنده اتوماتیک نیز به قیمت حدود ۵۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت ماکسیما نیز حدود ۸۸ میلیون تومان است. البته قیمت رسمی این خودرو ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

البته قیمت‌های یاد شده نسبی بوده و با توجه به نوسان عرضه از سوی خودروسازان و برخی ضعف‌های نظارتی، این قیمت‌ها در نمایندگی‌های فروش مختلف اندکی متفاوت است.

www.takfars.ir

اطلاعات و تصاویر کامل درباره ورزش پارکور
  1. مادر شدن یک دختر بچه ۹ ساله همراه با عکس
  2. مجری افتتاحیه جشنواره بهمن
  3. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۶ اسفند
  4. تمام کدهای پیشواز ایرانسل به مناسب ایام دهه فجر
  5. تاریخ جذب سرباز معلم در تهران سال
  6. فایل صوتی سخنرانی سبک زندگی دکتر حسن عباسی سمفونی مردگان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات