اخبار جدید درباره آغاز مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اخبار جدید درباره آغاز مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر

image اخبار جدید درباره آغاز مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر

مرحله دوم آزمون استخدامی هلال احمر با برگزاری مصاحبه توانمندی های علمی و عملی پذیرفته شدگان در مرحله اول، از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با صدور بخشنامه ای، از نهایی شدن لیست افراد حائز شرایط عمومی و اختصاصی مرحله اول آزمون استخدامی هلال احمر خبر داد.

دکتر حسن ابوالقاسم گرجی با اشاره به نهایی شدن لیست افراد حائز شرایط عمومی و اختصاصی مرحله اول آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر براساس بررسی های انجام شده در استان و تایید مدیرعامل هلال احمر هر استان، اظهار کرد: در مرحله دوم و با انجام آزمون علمی و عملی، توانایی های پذیرفته شدگان مورد محاسبه، سنجش و ارزیابی قرار می گیرد تا پس از تعیین امتیاز این مرحله و تجمیع آن با نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی، نفرات اول در مرحله نهایی در هر شغل-محل با لحاظ سهمیه ایثارگران به هسته مرکزی گزینش معرفی شوند.

وی با تاکید بر اینکه عدم حضور داوطلب در این مرحله به منزله غیبت و انصراف از آزمون تلقی شده و حقی برای اعتراضات بعدی متقاضیان در این خصوص وجود ندارد، افزود: پیش بینی های لازم جهت وقوع حوادث احتمالی برای داوطلبان در این مرحله صورت گرفته و در بخشنامه درج شده است.

متن بخشنامه مرحله مصاحبه و آزمون توانمندی های علمی و عملی که شامل جدول زمانبندی برگزاری مصاحبه، آدرس محل های برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی، می شود را در این لینک https://rcs.ir/uploads/bakhshnameh.pdf ببینید.

تکفارس آی آر

استخدام کشوری بیمه سامان دیماه ۹۱
  1. جزئیات و شرایط استخدام بانک رفاه کارگران در سال
  2. آگهی نحوه استخدام شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری یزد
  3. نحوه استحدام بانک خاورمیانه در سال
  4. آگهی نحوه استخدام شرکت مهندسان مشاور اتوماسیون ساختمان آترینا
  5. آدرس سایت تایج آزمون استخدامی پتروشیمی مارون
  6. آگهی نحوه استخدام شرکت عظیم خودرو واقع در تهران

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب