اخبار جدید از هنرمند محبوب فتحعلی اویسی

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

اخبار جدید از هنرمند محبوب فتحعلی اویسی

image اخبار جدید از هنرمند محبوب فتحعلی اویسی

فتحعلی اویسی بازیگر عرصه تلویزیون وسینما گفت:این روزها هیچ کار تصویری جدیدی ندارم و مشغول انجام دادن یک سری از کارهای شخصی ام هستم.

وی ادامه داد:هم اکنون ساخت و سازی در دست داریم که زمانم را به آن اختصاص داده ام.

بازیگر سریال “تنهاترین سردار” همچنین تصریح کرد:در زمینه انجام کارهای تصویری پیشنهاد وجود داشته اما خودم قبول نکردم تا در کاری حضور پیدا کنم.

فتحعلی اویسی کارگردان بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون ایرانی است. او فارغ التحصیل کارگردانی و بازیگری سینما از دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا در سال ۱۳۵۳ است. وی در همان سال به ایران بازگشت و آغازِ فعالیت سینمایی اش، بازی در فیلم قدغن از علی رضا داوودنژاد در سال ۱۳۵۷ بود.

تکفارس آی آر

پس از اتمام تحصیل به عضویت سیمای جمهوری اسلامی درآمد و در دهه شصت در فیلم های بسیاری بازی کرد چند فیلم ناموفق هم کارگردانی کرد. در اوایل دهه هفتاد دوباره به کارگردانی روی آورد و سومین فیلم بلندش مریم و میتیل، فیلم موفقی از آب درآمد. اما در چهارمین فیلمش سربلند، باز موفق نبود. فتحعلی اویسی در نیمه دوم دهه هفتاد در تلویزیون فعال بود و بازی های زیبائی هم از خود به نمایش گذاشت.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه مردم خواستار حضورش در آثار مختلف هستند، خاطر نشان کرد :مردم ما را دوست دارند اما دوست داشتن آن ها برای ما فایده ای نداشته است و مانند آب را در هاون کوبیدن است.

گفتنی است، فتحعلی اویسی که آثار تلویزیونی و سینمایی بسیاری در کارنامه هنری اش به چشم میخورد، با سریال های طنز “کمربندها را ببندیم” و “بدون شرح” توانست محبوبیت بسیاری نزد مخاطبان تلویزیون به دست آورد.

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۲ بهمن
  1. تظاهرات گروه های راست گرای ضد مهاجرت مسلمانان هلند
  2. گزارش تصویری بازیگران مهمان جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی
  3. معرفی گوشی های موبایل پر طرفدار در ایران
  4. چطور بفهمیم یارانه ما قطع یا واریز شده با آموزش تصویری
  5. دریافت رایگان نکات کلیدی رمزگذاری زیست شناسی قسمت هشتم
  6. شعر های زیبا و جدید برای تبریک عید قربان

مطالب پربازدید

مطالب محبوب