اثرات ورزش صبحگاهی بر روی گذارندن کل طول روز

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اثرات ورزش صبحگاهی بر روی گذارندن کل طول روز

image اثرات ورزش صبحگاهی بر روی گذارندن کل طول روز

من معتقدم اگر بتوانید ورزش صبحگاهی را در بخشی از برنامه‌ی روزانه‌تان جای دهید، تغییراتی در بدنتان می‌بینید و مهمتر از آن، شاید هر روز احساس کنید که مثبت‌تر و موثرتر هستید.

من در نوشته‌ی قبلی به شما گفتم که نظرم در مورد بهترین زمان روز برای ورزش چیست.

من درک می کنم که بهترین زمان برای ورزش یک مسئله‌ی شخصی است، و بهترین زمان برای اینکه از برنامه‌ی ورزشی‌تان حداکثر بهره را ببرید ممکن است زمان دیرتری از روز باشد. با اینحال، بنظر من شروع روز با ورزش صبحگاهی مزایای زیادی دارد.

اجازه دهید که سه نکته‌ی تناسب اندام که از نظر من مهم‌ترند را با شما در میان بگذارم تا شاید شما را متقاعد کنم که صبح‌ها زودتر از تخت بیرون بیایید.

تکفارس آی آر

انتخاب‌های غذایی سالم‌تر

وقتی روزتان را با ورزش شروع می‌کنید، احتمال بیشتری دارد که بطور کلی غذاهای سالم‌تری در طول روز انتخاب کنید. صبح، زمانی است که مردم اغلب بدنبال غذاهای شیرین، پر چرب و پر کربوهیدرات هستند، زیرا احساس می‌کنند که این غذاها به آنها کمک می‌کند از خواب بیدار شوند.

وقتی روزتان را با انتخاب‌های ناسالم شروع کنید، قند خونتان در طول روز مرتبا بالا و پایین می‌رود. غذاهای شیرین می‌توانند بسیار اعتیاد آور باشند. هنگامیکه روزتان را با یک دونات شروع کنید، احتمال بیشتری دارد که در طول روز به خوردن غذاهای ناسالم ادامه دهید.

با ورزش، انرژی بیشتری دریافت می‌کنید

افزایش انرژی طبیعی که یک برنامه‌ی ورزشی برای شما فراهم می‌کند، شما را از مصرف بسیاری از کالری‌های ناسالم و غیر ضروری باز می‌دارد. بسیاری از مردمی که با آنها صحبت می‌کنم می‌گویند که بعد از تمرین، بطور آگاهانه غذاهای سالم را انتخاب می‌کنند.

www.takfars.ir

یک ورزش صبحگاهی که ضربان قلب و جریان خونتان را افزایش دهد، می‌تواند باعث شود احساس کنید که هوشیارتر و مثبت‌تر هستید.

بر ترافیک غلبه کنید

اگر شما باید در ساعت شلوغی ترافیک به محل کارتان بروید، به یک باشگاه ورزشی در نزدیکی محل کارتان بپیوندید. این کار به شما کمک می‌کند که در صبح، بهتر از زمانتان استفاده کنید.

بیرون آمدن از خانه و ورزش در نزدیکی محل کار بجای ماندن در پشت ترافیک، به شما کمک می‌کند که وضعیت بدنی‌تان را بهتر کنید و بخاطر مزایای ذهنی و رهایی از استرسی که بخاطر کاهش زمان ماندن در ترافیک تجربه می‌کنید، می‌تواند خلق و خوی شما را هم بهتر از قبل کند.

اگر نمی توانید به یک باشگاه بروید، زودتر به سمت محل کارتان حرکت کنید و کمی در اطراف آنجا پیاده روی کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

برای بهبود گردش خون در بدن چه کارهایی مفید است
  1. اتفاقات مهم برای سلامتی بدن هنگام زود خوابیدن و خواب موقع
  2. خوراکی های کم کالری و سیر کننده با عکس و توضیحات
  3. چرا هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم سردرد دارم
  4. توصیه های مهم برای بازیابی انرژی بعد از ورزش های سخت
  5. آیا میزان کالری غذاها واقعا در چاقی یا لاغری دخالت دارد
  6. آب آلبالو خوراکی جادویی برای فشارخون بالا

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر