آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

یوسف تیموری بازیگر طنزهای تلویزیونی که ازدواجش با یک دختر تایلندی بدجوری مورد توجه مخاطبان قرار گرفته در تازه ترین گفتگویش که به همراه همسرش صورت گرفته درباره دلایل ازدواج خود با یک غیرایرانی صحبت کرده است. در این گفتگو که با شهرام زمانی و هدی ایزدی در نسل امروز انجام شده علاوه بر یوسف تیموری و همسرش فرزند کوچک آنها آرمین هم حضور داشته است.

image آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

یوسف تیموری: ازدواج با یک دختر ایرانی سخت بود

▪ برای بازیگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود. به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است و من در حال نقش بازی کردنم. واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند.

image آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

تکفارس آی آر

▪ با توجه به رسم و رسومات کشور تایلند امکان داشتن همسر دوم وجود ندارد و زنان آنجا به هیچ وجه با همسر دوم کنار نمی آیند. وقتی من برایش توضیح دادم که در کشور ما میشود چند همسر داشت واقعا تعجب کرده بود و باورش نمی شد. چون اصلا در فرهنگ آنها چنین مسئله ای وجود ندارد.

image آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

▪ اولین باری که فرزندم آرمین را دیدم خیلی توی ذوقم خورد (می خندد). دیدم کاملا شبیه همسرم است. اما رفته رفته که بزرگتر شد به من هم شبیه شد. به آرمین یکی دو کار برای بازی پیشنهاد شد که من مخالفت کردم.

▪ آرمین هر صبح که از خواب بیدار می شود، اول از همه عکس من و مادرش را می بوسد.

خانم تیموری: فکر میکردم یوسف دروغ گفته و بازیگر نیست

www.takfars.ir

▪ اوایل فکر می کردم شاید یوسف به من دروغ گفته که بازیگری است که تا این حد شهرت دارد، شاید به خاطر اینکه در همه حال شوخی می کرد، می گفت و می خندید. جالب است بدانید روزهای اول فکر می کردم ممکن است با چند تا از دوستانش هماهنگ کرده که جلوی من از او امضاء و عکس بگیرند تا به نظر بیاید آدم معروفی است. اما بعد متوجه شدم که دروغ نگفته و واقعا یک بازیگر معروف و محبوب در ایران است.

image آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

▪ من فکر می کردم که ایران کشور خلوتی است و خیلی با کشورهای دیگر در ارتباط نیست. حتی فکر می کردم حال و هوای این کشور مثل کشورهایی همچون پاکستان و افغانستان یا عراق است. اما بعد از آشنایی با یوسف کلا نظرم عوض شد. قبلا فکر می کردم این کشور، کاملا تاریخی و قدیمی است و چندان مدرن نشده اما بعد از آشنایی با یوسف و رفت وآمد به ایران فهمیدم که کاملا مدرن هم شده و روابط زیاد و خوبی با بقیه کشورها دارد.

image آیا واقعا همسر یوسف تیموری یک تایلندی می باشد

▪ بار اول که یوسف را دیدم فکر می کردم اهل ترکیه یا کشورهای عربی غیرخلیجی باشد./شبکه ایران

مجوعه کامل شعرهای زیبا درباره عید فطر
  1. عکس های زنان گردن دراز تایلندی
  2. عکس قدیمی و دیدنی عزت الدوله همسر امیرکبیر
  3. لحظه تاریخی و عکس دیدنی از اعدام دیکتاتور رومانی به همراه همسرش
  4. جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری بر سر خاک
  5. تصاویر زیبای مسی فوتبالیست معروف همراه همسر و فرزندش
  6. تصاویر طلاق امیر قطر از همسرش

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب