آیا می دانستید آواز خواندن در حمام حال بد شما را خوب میکند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا می دانستید آواز خواندن در حمام حال بد شما را خوب میکند

▪ آواز خواندن در حمام عضلات گردن را تقویت میکند:

زمانی که در حمام آواز می خوانی اکسیژن بیشتری وارد بدنتان می شود اکسیژنی که با ورود به بدن شما علاوه بر تنفس بهتر در حمام باعث تقویت عضلات گردن ، گلو ، دهان و صورت می شود.

▪ آواز خواندن در حمام برای تنفس بهتر

آواز خواندن عضلات اطراف شکم و قفسه سینه را درگیر میکند و بدن با قرار گرفتن در این شرایط توانایی خود در مدیریت جریان هوا را تقویت می بخشد. به نوعی آواز تمرینی است برای توقیت سیستم تنفس.

▪ آواز خواندن در حمام در کاهش خروپف

تکفارس آی آر

یکی از جالب ترین فواید آواز خواندن در حمام کاهش خروپف می باشد متخصصان معتقدند با اجرای آواز بلند در حمام پنجره را تحریک کرده و بدین وسیله خر و پف و کم خوابی های ناشی از آن را به حداقل می رساند.

فواید آواز خواندن در حمام برای تنظیم عملکرد تیروئید

▪ آواز خواندن روی عملکرد تیروئید و افزایش سوخت و ساز بدن

شاید برای تان جالب باشد که زمانی که شما در حمام آواز بلند سر می دهید غده تیروئید تحریک شده و سوخت و ساز بدنتان بالا می رود درست همان نیازی که برای تناسب اندام و کاهش وزن دارید.

▪ آواز خواندن در حمام برای مغز

www.takfars.ir

آواز خواندن در حمام بر روی عمل کرده مغز اثر مثبت دارد چرا که این عادت به نوعی جالب یکی از روش های تقویت مهارت حرکت و هماهنگی اعضای بدن محسوب می شود.

فواید آواز خواندن در حمام در سم زدایی بدن

با آواز خواندن در حمام می توانید بدنتان را سم زدایی کنید ، درست است و هیچ بزرگ نمایی در کار نیست.

زمانی که شما به واسطه ی آواز خواندن حرکات برنامه ریزی شده ای از سوی مغز در فضایی مثل حمام انجام می دهیم بدنتان برای دفع سموم آماده تر می شود.

فواید آواز خواندن در حمام در کاهش استرس

▪ آواز خواندن در حمام در کاهش استرس و نگرانی

یکی از مزایای مهم خواندن آواز در حمام تسکین درد و آرامش روحی است ،همانطور که می دانید تجویز متخصصان روانشناس برای کاهش استرس و دوری از غم و اندوه گاهی به آواز خواندن می رسد که تأثیر آن در فضای بسته ای مثل حمام که فرد احساس امنیت بیشتری میکند به طبع بیشتر خواهد بود.

محققان معتقدند آواز خواندن یک نوع ورزش است، چرا که شما در طی آن مجبور می شوید شش های خود را از هوا پر و خالی کنید، ضربان قلبتان افزایش پیدا میکند و خون سریع تر در بدن شما به جریان می افتد که همه این عوامل فواید زیادی برای سلامت جسمانی بدن دارد. در طول چند سال گذشته مرکز تحقیقات سلامت قلب انگلستان کمپین هایی را به راه انداخته است تا مردم را تشویق به خواندن کنند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین اندازه برای کاهش وزن در یک ماه چقدر است
  1. چطور هوازی تمرین کنید تا حسابی چربی سوزی کنید
  2. چطور بفهمید دچار مسمومیت غذایی شده اید
  3. وقتی در مدفوع خون پیدا می شود مشکل سلامتی چیست
  4. کلید اصلی خواب راحت شبانه و بیداری راحت صبحگاهی
  5. یک مسواک خوب چه مشخصاتی دارد
  6. چطور بر ترس خود از آمپول زدن غلبه کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات