آیا من فرد جذابی هستم چطور باید بفهمم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا من فرد جذابی هستم چطور باید بفهمم

image آیا من فرد جذابی هستم چطور باید بفهمم

▪ جذاب هستید اگر به سبک خودتان زندگی می کنید

شما هرگز سعی نمی کنید شبیه فردی دیگر لباس بپوشید یا مشابه کسی دیگر رفتار کنید. اشخاصی که همیشه خودشان هستند و به سبک خودشان زندگی می کنند، همیشه موردتوجه عموم مردم قرار دارند. دلیلش این است که به دیگران نشان می دهند مفهوم واقعی زندگی را درک کرده اند و مسیری مشخص را برای خود و آینده شان برگزیده اند. این رفتار و طرز فکر افراد است که آنها را جذاب می کند نه تیپ و ظاهرشان.

▪ جذاب هستید اگر مردم متوجه حضور شما می شوند

وقتی وارد یک مجلس، مهمانی یا جلسه ای می شوید و دیگران نگاهشان به سمت شما بر می گردد، این نشانه این است که حضورتان برای دیگران ارزش دارد و آنها شما را می بینند. مهم نیست کسی به استقبالتان بیاید یا مکالمه ای را آغاز کند، همین که نگاه ها به سمت شما بر گردد نشانه جذاب بودن شماست.

تکفارس آی آر

▪ جذاب هستید اگر خندیدن را دوست دارید

حالت های روحی مثبت به خودی خود جذاب هستند. شما وقتی خنده زیبای کسی را می بینید، بدون شک جذب او می شوید. این مساله به ویژه در مورد جنس مخالف بسیار مصداق دارد. یعنی اگر عادت دارید که احساسات خوب خود را با لبخند یا خنده به دیگران منتقل کنید، شک نکنید که جنس مخالف بشدت جذب این رفتار شما خواهد شد.

هیچ کسی از بودن در کنار فردی که دایم اخم کرده، غر می زند یا شاکی است خوشش نمی آید. پس زیاد بخندید.

▪ جذاب هستید اگر دیگران متوجه عیوب چهره شما نمی شوند

اگر بخواهید در مورد ایرادات صورت خود با فرد مقابل صحبت کنید، شاید با این شرایط مواجه شوید که او اصلا متوجه نمی شود شما دقیقا منظورتان چیست. یعنی چیزی که از نظر شما عیب محسوب می شود را او حتی تاکنون ندیده یا از نظرش ایراد به شمار نمی رفته است.جذاب هستید اگر طرفدار دارید

www.takfars.ir

وقتی وارد محیطی می شوید، متوجه خواهید شد که عده ای از حاضرین طرفدار و پشتیبان شما هستند. مهم نیست که شما آن ها را دوست داشته باشید یا خیر، مهم این است که در جمع هایی که حاضر می شوید حتما عده ای هستند که دوستتان داشته باشند و همه توجه خود را به شما بدهند. این در حالیست که برخی از مردم از این موهبت بی نصیب هستند.

البته روش برخورد با این مساله به خود فرد هم بستگی دارد، همیشه در مرکز توجه بودن بعضا می تواند آزاردهنده باشد زیرا تصور می کنید همیشه زیر بار یک یا چند نگاه قرار دارید.

▪ جذاب هستید اگر خیلی زود حوصله تان سر می رود

اگر هر عامل بیرونی همانند بیماری، سفر کاری یا … موجب بر هم خوردن نظم و روال عادی زندگی شما شوند، حس می کنید که وقتتان در حال تلف شدن است. یا مثلا تصور می کنید که زمان کش آمده و هیچ چیز سر جای خود نیست. افراد جذاب عادت دارند با بقیه ارتباط اجتماعی فعال داشته باشند و هر عاملی که مانع از این امر شود، کلافه شان می کند. این افراد همچنین از تنها بودن و جدا شدن از جمع آزرده می شوند.

▪ جذاب هستید اگر همیشه به دیگران کمک می کنید و نمی توانید تحمل کنید کسی به شما دروغ بگوید

شاید به نظرتان عجیب باشد، اما اشخاصی که از دروغ گفتن متنفر هستند و همیشه آماده خدمت رسانی و کمک به دیگران هستند از نظر بقیه بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهند بود. به این خاطر که ارتباط برقرار کردن با افراد صادق بسیار راحت تر است و ترس از دروغ شنیدن یا موردقضاوت واقع شدن هم وجود ندارد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

من باید شادتر زندگی کنم اما چطوری
  1. با این راهکارها واقعا و عملا در هر جمعی جذاب خواهید بود

  2. چه کنید تا یک پسر واقعا عاشق شما بشود

  3. چطور در اولین نگاه برای دیگران جذاب باشم

  4. زن ها چطور میتوانند یک مرد را شیفته خود کنند

  5. اگر میخواهید همیشه برای خانم ها جذاب باشید بخوانید

  6. چطور جذاب و با اعتماد به نفس باشید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات