آیا مردهای قد کوتاه شوهرهای بهتری هستند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا مردهای قد کوتاه شوهرهای بهتری هستند

بر خلاف نظر عموم که تصور می‌کنند مردان قدبلند، تیره و خوش‌تیب گزینه‌های بهتری هستند، مطالعات نشان داده است که در زندگی مشترک، مردان ایده‌آل خصوصیات دیگری دارند.

صرف نظر از جذابیت‌های ظاهری، مردان کوتاه‌تر و تیره و در عین حال شیک‌پوش می‌توانند شریک‌های بهتری باشند. در واقع مردان کوتاه‌تر معمولا درآمد بیشتری دارند و بیشتر امکان دارد که در زندگی مشترک وفادار بمانند و علاوه بر این دوستان و روابط اجتماعی بهتری دارند و به قولی از این طریق یک سر و گردن از همتایان قد بلند خود بالاتر هستند.

مردانی که قد متوسط رو به کوتاهی دارند، انتخاب‌های بهتری برای ازدواج و زندگی مشترک هستند.

مرد ایده‌آل برای شریک زندگی مردی است که درآمدی خوب داشته باشد و همواره آراسته و وفادار باشد و کمی قدش از متوسط پایین‌تر باشد.

در واقع در روابط طولانی همچون ازدواج مردان کوتاه‌قد بسیار مطلوب‌تر از مردان بلندقد هستند.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

وقتی زن ها سوال های عجیب میپرسند چه جوابی بدهیم
  1. شخصیت نامزد خود را با توجه به شکل چانه اش بشناسید
  2. چکار کنم تا نماز صبحم مرتب قضا نشود
  3. آیا ازدواج با دختر بزرگتر از خود کار اشتباهی است
  4. کارهایی اشتباهی که در زندگی شما استرس پشت استرس می آورد
  5. آیا شوهرم دوستم دارد چطور مطمئن باشم
  6. چه تجربیات با ارزشی از گذر زمان می توان گرفت

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. مونا

    به نظرم خیلی مسخره اس... آخه چه ربطی داره! ب رعکسشم خیلی زیاده... دیدم که میگم! جسارت به کسی نباشه ولی بعضی از مردای قد کوتاه نصفشون که چه عرض کنم... دو سومشون تو زمینه!!! بجای قد یه زبون چرب و نرم دارن که آدمو گول بزنن! واسه همینه پولدارن و فک میکنی میمونن!... مسئله اینه که اینا خوب بلدن سر طرفو گول بمالن!!!!! به نظرم خوبه از این چیزا فارغ باشه آدم! بشینه روبروی طرف و خودشو ببینه... شخصیتشو... نه که چون قدش کوتاهه... یا چون متولد فلان ماهه... یا هزار جور چیز دیگه... پس خوبه... یا بده!