آیا مدل بودن کار سختی است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا مدل بودن کار سختی است

سوپر مدلها برای حضور درنمایشگاههای مد کمتر از ۱۰ هزار پوند دریافت نمیکنند اما این پول باعث نشده است که آنها از زندگی راضی باشند، آنها میگویند به قدری در گیر کار هستند که حتی فرصت ندارند اندکی به خود بپردازند.

image آیا مدل بودن کار سختی است

نائومی کمبل و "کیت موس" دو سوپر مدل معروف دنیا مد هستند که در یک مصاحبه با مجله ای آلمانی به سختی های زندگی به این شیوه پرداخته اند.

کیت موس که دارای یک فرزند است در خانه ای ۸ میلیون پوندی در شمال لندن زندگی میکند و نائومی کمبل نیز در یک خانه ۱۲ میلیون پوندی در امریکا ساکن است و علاوه بر آن املاکی در ترکیه، افریقا و جامائیکا نیز دارد.او میگوید واقعا دوست دارد لحظه ای را تجربه کند که فارغ از استرس و با آرامش در خانه ای حتی کوچک برای لحظه ای استراحت کند. او میگوید زندگی اش مثل کولی هاست و به جایی تعلق ندارد و مدام در میان کشورهای مختلف در حال رفت و آمد است و حتی خودش فراموش کرده است که موطن اصلی اش کجاست.

آنها میگویند به قدری نگران بر هم خوردن اندام رویایی و معروفشان هستند که خوردن بسیاری از خوراکیها را بر خود حرام کرده اند.کیت موس در این رابطه میگوید پیروی از رژیم سخت سبزیجات و نخوردن انواع شیرینیها و تنقلات و ورزشهای سخت روزانه برای او مثل یک کابوس شده است.نائومی کمبل نیز دردسرهای شهرت را بدترین چیز میداند و میگوید همیشه احساس میکنم در یک خانه شیشه ای هستم و حتی خصوصی ترین لحظه های زندگیم نیز گاهی تیتر اول رسانه هاست.

تکفارس آی آر

معرفی شیک ترین رستوران های کیش با عکس
  1. مدل های جدید کت و دامن های شیک و مجلسی زنانه پائیز

  2. مدل های جدید لباس بافتنی دخترانه

  3. عکس های دیدنی از مدل های مو عجیب و غریب

  4. جدیدترین و زیباترین مدل مانتوهای اسلامی سال

  5. بهترین مدل کیف لپ تاپ کدام است

  6. تیتراژ زیبای سریال یک تکه زمین کار محمد اصفهانی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات