آیا لباس پوشیدن واقعا نشانه شخصیت هر فرد است

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا لباس پوشیدن واقعا نشانه شخصیت هر فرد است

image آیا لباس پوشیدن واقعا نشانه شخصیت هر فرد است

لباس های شما درباره شما حرف میزنند واین اتفاق ، کار انتخاب لباس را سخت و سخت تر میکند. اگر رازهای روان شناسی پشت هر مدل لباسی را بدانید، این کار هم ساده می شود.

یک آدم جدی چگونه لباس می پوشد؟

لباس های رسمی اداری اگر درست انتخاب شوند، میتوانند بهترین تاثیر را روی مخاطب شما بگذارند ولی حواس تان باشد که این لباس ها به جز موقعیت های کاری برای فضاهای رسمی مناسب هستند ولی نباید در تمام مراسم مثل یک مهمانی عصر دوستانه ، لباس رسمی مثل کت و دامن وکت وشلوار بپوشید . با پوشیدن لباس رسمی در یک فضای دوستانه و صمیمی ، تصور یک آدم خشک و نفوذ ناپذیر را در دوستان تان ایجاد میکنید. به این نکته به ویژه وقتی که نخستین بار است در جمعی جاضر می شوید ، دقت کنید.

لباس شما چه می گوید؟

تکفارس آی آر

از این جمله شوکه نشوید ولی هیچ موقعیتی وجود ندارد که شما فکر کنید، نوع پوشش تان اهمیتی ندارد؛ حتی در موقعیتی که تنها هستید ،خودتان می دانید چه لباسی پوشیده اید و مدل ، رنگ و طرح لباس در حال وهوای شما موثر است .

به سلیقه دیگران احترام بگذارید

خیلی از ما کار انتخاب لباس را به طراحان لباس شناخته شده واگذار می کنیم یعنی وارد یک فروشگاه معتبر و خوشنام می شویم و به سلیقه طراحان آن کمپانی اعتماد می کنیم . موفقیت خرید لباس های مارکدار در این است که دیگران متوجه با نام و نشان بودن لباس های شما بشوند، در این صورت به این نتیجه می رسند که شما آدمی موفق در کسب و کار خود هستید اما این ایده هم از ذهنشان می گذرذ که شما بسیار اهل مادیات هستید و فقط به مسائل مادی اهمیت می دهید. برای شکستن این تصویر هر چقدر هم علاقه مند به لباس های مارکدار هستید، تعادل را راعایت کنید. شیک و مرتب پوشیدن را رعایت کنید ولی لازم نیست از سرتا پا مارک دار بپوشید.

فرصت ها را از دست ندهید

اگر در گروه آدم هایی هستید که به هماهنگ بودن لباس هایتان اهمیت نمی دهید یعنی لباس های مختلف مثل بلوز ، شلوار ، کت و دامن را بدون هیج تناسبی با هم ترکیب میکنید و می پوشید ، با این ظاهر دیگران شما را آدم هایی قابل اعتماد نمی دانند. از نظر آن ها شما همان طور که به لباس پوشیدن تان اهمیت نمی دهید به کار ، دوستان و سایر وجوه زندگی تان هم توجه نخواید کرد. شما با چنین شیوه لباس پوشیدنی می توانید یک فرصت شغلی خوب را در نخستین قرار از دست بدهید.

www.takfars.ir

براق بپوشیم؟

به دست گرفتن یک کیف ، پوشیدن یک بلوز، یک کمربند براق و… می تواند ظاهر خوبی برای شما بسازد ، تک بودن لباس براق این ویژگی را دارد و اگر از روسری تا دامن یا از بلوز تا کفش پوشش تان براق باشد، تصویر دیگری در ذهن اطرافیان ایجاد میکنید.کسانی که لباس های براق می پوشند ، به مطرح شدن در جمع علاقه دارند ودوست دارند در یک جمع از دیگران متمایز باشند و توجهات را به سمت خودشان جذب کنند.

برای انتخاب لباس ورزشی

برخی آدم ها را همه جا، در سفر، محل کار و حتی مهمانی با کفش کتانی ، گرمکن و در مجموعلباس های کاملا اسپرت می بینید.این لباس ها تصویر یک آدم ورزشکار که به تناسب اندام و سلامتی اش توجه میکند را در ذهن دیگران می سازد اما فراموس نکنید این مدل لباس پوشیدن به شلخته و بدون نظم بودن خیلی نزدیک است . در انتخاب لباس ورزشی هم دقت کنید تا این ذهنیت ایجاد نشود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

با خواندن این نکات کودک خود را خوب تربیت کنید
  1. زبان بدن چیست و چه نکاتی درباره شخصیت شما میگوید
  2. چطور تیپ شخصیتی خود را بشناسید با توضیحات کامل روانشناسی
  3. چطور شخصیت آدم ها را از روی عکس پروفایل تلگرام آنها بشناسید
  4. بچه وسط خانواده بودن چه مزایای و ایرادهای شخصیتی دارد
  5. تست روانشناسی جالب شناخت شخصیت با نوع دسر مورد علاقه افراد
  6. هفت تصویر جالب برای شناخت کامل شخصیت همراه تفسیر

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب