image آیا عید نوروز سال  کلاه قرمزی جدید پخش می شود

محمدرضا هدایتی بازیگر تلویزیون و صداپیشه پسر عمه زا در مجموعه کلاه قرمزی در خصوص ساخت سری جدید کلاه قرمزی گفت:صحبت هایی برای کلاه قرمزی ۹۶ شده و احتمالا آقای طهماسبی عروسک جدید می سازد تا بچه ها در تمرین روی این عروسک ها تست شخصیت و تست صدا دهند و در آخر یکی از آنها انتخاب می شود و به بقیه عروسک ها اضافه خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو ویژه سال ٩۶ در جدول پخش برنامه های نوروزی این شبکه قرار گرفت.

محمدرضا هدایتی گفت :پسرعمه زا اولین شخصیتی بود که بعد از کلاه قرمزی و پسرخاله به این گروه اضافه شد.

کلاه قرمزی ، پسرخاله ، جیگر ، دیبی ، ببعی، گابی ، دختر همساده ، فامیل دور ، بچه فامیل دور ، ببخشید عزیزم و … از شخصیت های «کلاه قرمزی» بودند.

وی ادامه داد:ما در این سال ها عروسک های زیادی داشتیم که بعضی از آنها هنوز هستند و بعضی هم تغییر کردند. هنوز ساخت کلاه قرمزی شروع نشده فعلا صحبت ها شروع شده تا به قولی آماده باش باشیم.

هدایتی در ادامه در خصوص فعالیت جدید عنوان کرد:در حال حاضر سر کاری نیستم. بیشتر منتظر پروژه «ماه تی تی» آقای میر باقری هستم، قرار داد بستم و فکر میکنم اواخر سال کارم شروع شود.

گفتنی است مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو ویژه سال ٩۶ در جدول پخش برنامه های نوروزی این شبکه قرار گرفت.

«کلاه قرمزی» از عروسک هایی است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه ای به تلویزیون می­ آید تا قصه ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند.

این مجموعه به تهیه کنندگی حمید مدرسی؛ کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب نوروز امسال از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.