آیا سریال پایتخت ۵ رمضان پخش خواهد شد

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا سریال پایتخت ۵ رمضان پخش خواهد شد

image آیا سریال پایتخت ۵ رمضان  پخش خواهد شد

به گفته غفوری به زودی نتیجه مذاکرات هم با صداوسیما برای ساخت و پخش این مجموعه در رمضان ۹۶ و هم با سازمان اوج درباره سرمایه‌گذاری اعلام خواهد شد، با این حساب به نظر می‌رسد ساخت پایتخت اولین همکاری مقدم و موسسه اوج خواهد شد و این سریال قبل از سریال الف ویژه هنگام بیداری که والی‌نژاد گفته بود تولید آن یک‌سال و نیم زمان خواهد برد، به تولید می‌رسد.

در میان صحبت‌های او احتمال سرمایه‌گذاری موسسه اوج برای ساخت این سریال است. به گفته این تهیه‌کننده طرح سینمایی پایتخت از لحاظ قصه آنقدر جذاب بوده که این موسسه برای تبدیل آن به سریال علاقه نشان داده و برای سرمایه‌گذاری آن وارد مذاکره شده است.

از زمان ساخت اولین مجموعه پایتخت سازندگان آن به دنبال گرفتن مجوز از تلویزیون برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه بوده‌اند که بارها خبر آن منتشر شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است، البته پس از ساخته شدن علی البدل توسط همین گروه به نظر می‌رسید پرونده ساخت پایتخت‌ها که بعد از سری چهارم درگیر حواشی و انتقادات تند و تیز شده بود، بسته شده است.

از سوی دیگر نیز در ماه‌های اخیر خبری درباره آغاز پیش‌تولید سریال الف ویژه‌ای به نام هنگام بیداری به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد منتشر شد که موسسه اوج سرمایه‌گذاری آن را بر عهده گرفته بود و موضوع آن به مقاومت تاریخی مردم بوشهر و شخصیت آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری بازمی‌گشت؛ اما ظاهرا ماجرای همکاری مقدم و سازمان اوج شکل دیگری به خود گرفته است و این سازمان قصد دارد به تولید قسمت بعدی سریال پرطرفدار مقدم یعنی پایتخت ۵ کمک کند.

تکفارس آی آر

بعد از انتشار خبری درباره مذاکره برای ساخت سری پنجم پایتخت به سراغ تهیه‌کننده این مجموعه الهام غفوری رفتیم. غفوری در این‌باره این‌طور توضیح داد: در طول ساخته شدن سری‌های مختلف پایتخت، تلویزیون قرار بود مجوز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه را صادر کند که هنوز دراین‌باره در حال مذاکره هستیم. اما در نهایت این طرح سینمایی به سریال تبدیل شد و با توجه به جذاب بودن قصه سازمان هنری اوج برای تولید سری پنجم آن وارد مذاکره شده است، از طرف دیگر هم این پروژه پروژه سنگینی است و واقعا سرمایه‌گذاری شخصی برای آن ممکن نیست.

الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه‌ دنباله‌دار پایتخت از مذاکره برای ساخت سری پنجم این سریال برای پخش در رمضان ۹۶ خبر داد.

از سوی دیگر با توجه به حضور اوج در سال‌های گذشته در ساخت آثار سینمایی می‌توان این احتمال را نیزدر نظر گرفت که اوج پس از ساخت سریال به دنبال تولید نسخه سینمایی پایتخت نیز خواهد بود.

موسسه اوج سال گذشته فیلم‌های بادیگارد، ایستاده در غبار و هیهات را تولید کرد که هر سه فیلم امسال به نمایش عمومی درآمدند.

www.takfars.ir

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۴ بهمن
  1. همه چیز درباره سریال ممنوعه بازیگران عکس و خلاصه داستان
  2. چه سریال هایی عید نوروز از هر شبکه پخش می شود
  3. علت محبوبیت سریال پدر و خلاصه قسمت آخر آن
  4. دریافت با لینک مستقیم آخرین قسمت سریال یلدا
  5. تصاویر بازیگران سریال زمانه در نشست نقد و بررسی آن
  6. چه سریال هایی در ماه رمضان سال از هر شبکه پخش می شود

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب