آیا سریال ستایش ۳ هم ساخته خواهد شد

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا سریال ستایش ۳ هم ساخته خواهد شد

image آیا سریال ستایش ۳ هم ساخته خواهد شد

کارگردان سریال ستایش ۳ گفت:باید به این سریال بودجه تخصیص داده شود و فیلم نامه هم نوشته شود، ما هم مثل مردم دوست داریم تا این اتفاق بیفتد .

سریال ستایش ساخته سعید سلطانی با بازی نرگس محمدی و داریوش ارجمند یکی از سریال های پرمخاطبی بود که دو فصل از آن روی آنتن تلویزیون رفت و مورد توجه قرار گرفت. سعید سلطانی درباره جزئیات جدیدی از فصل سوم سریال ستایش صحبت کرد.

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش ۳ با اشاره به تولید ادامه این سریال گفت:ما که تمایل به ساخت ادامه ستایش داریم، اما قبل از آن خواست تلویزیون مهم است که باید مقدمات این جریان را آماده کند.

وی ادامه داد:باید به این سریال بودجه تخصیص داده شود و فیلم نامه هم نوشته شود. ما هم مثل مردم دوست داریم تا این اتفاق بیفتد چه با من چه بدون من. خود مجموعه آنقدر جذابیت داشت که اگر با هر کارگردانی ساخته شود این قصه درگیر کننده خواهد بود.

تکفارس آی آر

این کارگردان با اشاره به مولفه های جذابیت این سریال پرمخاطب گفت:ستایش زاویه نگاه جدیدی به آدم ها داشت. ما با دو طرز تفکر مواجه بودیم یکی خانواده ستایش و دیگری خانواده حشمت فردوس. به علاوه اینکه با سرنوشت دختری مواجه بودیم که در ابتدای امر به نظر بی دست و پا و بی تجربه به نظر می رسد و اما گذر زمان و حوادثی که برایش اتفاق می افتاد از او یک زن می ساخت که از پدر بیمار و دو فرزند یتیمش نگهداری می کرد. این سریال در اصل گذری بود که از یک زن، انسانی پر تکاپو می ساخت.

جدیدترین قیمت های موبایل های پرفورش در بازار دی
  1. جدیدترین قیمت های مکالمه با تلفن همراه ایران دی ماه
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۹ بهمن
  3. تعطیلی مدارس تهران شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ دی ماه
  4. معرفی بهترین بازی های کامپیوتری
  5. زمان بازگشت شبکه جم
  6. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۲ دی

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب