آیا بازیگران سینمای ایران با هم دوست هستند یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا بازیگران سینمای ایران با هم دوست هستند یا نه

image آیا بازیگران سینمای ایران با هم دوست هستند یا نه

حمید جبلی و ایرج طهماست

اسطوره های رفاقت و همکاری. باور نمیکنید؟! به تمام این سال های کنار هم بودن و کار کردنشان نگاه کنید.

اصلاً می توانید بدون حضور رفاقت و دوستی، شاهکاری مثل «کلاه قرمزی و پسرخاله و دارو دسته اش» را نادیده بگیرید؟! نه نمی شود. هر جای پای حمید جبلی در میان باشد، ایرج طهماست هم هست و برعکس. افتخار دوستی این همه سال هم نصیب خودشان می شود و لذتش هم با عروسک هایی که ۲۰ سال است دل ما را برده اند، نصیب ما.

نگار جواهریان و باران کوثری

تکفارس آی آر

هرکس می گوید دخترها نمیتوانند دوست های وفادار هم بمانند، باید به رفاقت قدیمی این ۲ بازیگر نسل سومی و جوان سینما نگاه کند و حرفش را پس بگیرد. نشانه های عمومی دوستی و رفاقت این دو نفر از فیلم «خوابگاه دختران» شروع شد، اما قبل از آن هم،‌ رفیقان شفیق هم بودند. این رفاقت از همان زمان تا الان ادامه دارد و کار به جایی رسیده است که در مجموعه «کلاه قرمزی ۸۸»، در یک آیتم، این دو نفر به جای نقش بازی کردن، با هم درباره عروسی یکی از دوستان و آشنایان مشترکشان حرف می زدند و پسر عمه زا فال گوش ایستاده بود که «عروسی یاسیه».

اصغر فرهادی و پیمان قاسم خانی

در روزگاری خیلی دور و اواخر دهه ۷۰ که اصغر فرهادی در تلویزیون سریال می ساخت و قاسم خانی فیلمنامه نویسی جوان با آینده ای روشن بود. رفاقت این دو نفر آنقدر صمیمی و نزدیک بود که خانوادگی به سفر می رفتند و فرهادی چند سال بعد ایده اولیه فیلم «درباره الی» را از همان سفرها گرفت اما حالا کارگردان اسکار گرفته ما با یکی از بهترین فیلمنامه نویسان سینمای ایران، دوستی دوری دارند و آخرین بار هم در یک مصاحبه دو نفره برای اکران فیلم «جدایی نادر از سیمین» درباره این رفاقت صحبت کردند.

علیرضا عصار و فواد حجازی

زوج عجیب و غریب دنیای موسیقی. رفاقت این دو نفر از دوران جوانی شروع شد و حالا به روزهایی رسیده که هر دو، میانسالی را تجربه میکنند. آنها با هم معروف شدند و با هم آلبوم های مهم دهه ۸۰ را ساختند و تور کنسرت دور ایران گذاشتند و البته میانه راه، کمی هم فاصله و قهر را تجربه کردند، قهری که عصار آن را با انتشار آلبومی با آهنگسازی شهریار روحانی، عمومی کرد و آشتی را هم ۳ـ ۲ سال بعد با اجرای یک کنسرت مشترک. خبرهای رسیده حاکی است که اوضاع و احوال رفاقت این دو نفر در این روزها، مساعد است.

www.takfars.ir

احمدرضا احمدی و مسعود کیمیایی

وقتی دو نفر در بچگی، پول تو جیبی هایشان را جمع کنند و با هم به سینما بروند و فیلم ببینند و رویا بسازند، در روزگار و ایام پیری،‌ همچنان رفیق شفیق هم باقی می مانند و حکایتشان می شود حکایت همین شاعر و کارگردان قدیمی. این رفاقت آنقدر مهم است که کیمیایی دقیقاً در روزهایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد، برای مراسم بزرگداشت احمدی از خانه بیرون آمد تا دین رفاقت را کامل ادا کند.

مهران مدیری و سیامک انصاری

وقتی جوان باشی و جویای نام و آدمی هم باشد که به اندازه خود تو باهوش و دنبال نام، رفاقتتان در سال های بعد می شود رفاقت این دو نفر. مدیری در سال های اخیر هیچ کدام از کارهایش را بدون حضور انصاری کلید نزده و خبرها از پشت صحنه این کارها، تایید میکنند گاهی این دو نفر در جدی ترین شرایط کاری، فقط با یک نگاه به هم به خنده می افتند و کدها و نشانه های هم را خیلی خوب می گیرند. البته در دایره دوستان مهران مدیری، علیرضا عصار هم به شکل پررنگی حضور دارد.

ابراهیم حاتمی کیا و رضا کیانیان

روزی روزگاری این کارگردان و بازیگر، یک روح بودند در دو بدن. آن موقع می گفتند هیچ کدام از فیلم های حاتمی کیا بدون حضور کیانیان ساخته نمی شود و زوج خوبی شده اند اما الان دیگر هیچ خبری از رفاقت این دو نفر نیست و کیانیان مدام مجسمه می سازد و عکس می گیرد و حاتمی کیا هم پشت صحنه فیلم تازه اش، «چ» با فریبرز عرب نیا سروکله می زند.

علی کریمی و پوریا پورسرخ

اینکه جادوگر زمین فوتبال با پوریا پورسرخ چه ربطی به هم دارند، به ما مربوط نیست. مهم این است که این دو نفر،‌ اخلاق و خصوصیات هم دستشان آمده و رفاقتی نزدیک و صمیمی دارند. البته خبرهای در گوشی حاکی از این است که پوریا پورسرخ علاقه خاصی به قرمزها دارد و علی پروین هم اسطوره دنیای فوتبالی اش است.

شیلا خداد و نیوشا ضیغمی

یک اصطلاحی هست که می گویند: «فلانی و فلانی دوست های جون جونی هم هستند»، همان اصطلاحی است که می شود درباره این دو نفر به کار برد و حرف دیگری هم باقی نمیماند.

تک فارس

پژمان بازغی و کامبیز دیرباز

خیلی وقت است که از این دو بازیگر خبر تازه ای در راه نیست، اما رفاقتشان پابرجاست و حسابی هم وفاقت اصیل و درستی است. پژمان بازغی و کامبیز دیرباز نزدیک ۷ـ۸ سال است که در حلقه اول دوستی هم هستند و خدا را شکر حالشان هم خوب است.

مسعود ده نمکی و محمدرضا شریفی نیا

هر کسی برای خودش تعریفی از دوستی دارد و ما هم قرار نیست قضاوتی داشته باشیم؛ به همین دلیل،‌ در همین فهرست نام این دو نفر را هم می آوریم که خدای نکرده کم کاری نکرده باشیم. در همین راستا به جای تعریف از رفاقت و دوستی این دو نفر، توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که شایعات می گویند محمدرضا شریفی نیا که روزی روزگاری لقب آچار فرانسه سینمای ایران را داشت در حال حاضر نقش کمرنگی در سینما دارد.

امین حیایی و محمدرضا گلزار

این دو نفر آنقدر با یکدیگر رفیق اند که گلزار به خاطر حیایی حاضر شد در فیلم «شام عروسی» در یک سکانس افتخاری بازی کند و مدتهاست تصمیم گرفته اند یک گروه موسیقی داشته باشند اما حالا که گلزار آمریکاست و پروژه های دیگر را دنبال میکند و حیایی هم اینجا در فیلم های مختلفی بازی کرده است.

تصاویر : کدام بازیگر سینما با چه کسی رفاقت میکند؟!

بهرام رادان و رضا یزدانی

بهرام رادان از آن بازیگرهایی است که اصولاً در دنیای سینما و موسیقی دوست های زیادی دارد. دوست هایی که نه آنقدر نزدیک و صمیمی هستند که نام رفیق شفیق داشته باشند و نه آنقدر دور که نسبت آشنایی بگیرند. دوستی این بازیگر با رضا یزدانی هم از جنس همین دوستی است، اما نباید فراموش کنیم که رادان با این خواننده یک آهنگ مشترک دارد.

T A K F A R S

سوره هایی که خواندن آنها شما را از آتش جهنم نجات می دهد
  1. گزارش تصویری و سفر مجازی به کشور زیبای ازبکستان
  2. چطور تارهای عنکبوت را در خانه نابود کنیم
  3. عکس های بامزه از آدم های تنبل در دنیا
  4. آموزش تصویری درست کردن بال طوطی برای بچه ها در مهمانی ها
  5. تصاویر زیبا و استثنائی از ماشین BMW Z10
  6. تعبیر خواب واکسن زدن در خواب چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات