آموزش گریم حرفه ای دور چشم با کانسیلر

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش گریم حرفه ای دور چشم با کانسیلر

image آموزش گریم حرفه ای دور چشم با کانسیلر

افراد اغلب پس از زدن کانسیلر به پایین پلک ، آن را با انگشتان و یا قلمو به صورت مالشی آن را پخش میکنند و گرچه این روش کاملا طبیعی به نظر می رسد ولی کارشناسان آرایشی ادعا دارند که به هیج وجه این روش صحیح نمی باشد.

درحقیقت سردبیر بخش آرایشی مجله معروف ماری کلر (Marie Claire) خودش هنگامی که در پشت صحنه مراسم های گلدن گلوب کار می کرد، به ترفند صحیح دست پیدا کرده است. وی می گوید روش "ضربه، ضربه، ضربه" روش موثرتر استفاده از کانسیلر برای پوشاندن سیاهی زیر چشم است.

او که خودش در پشت صحنه، شاهد انجام این روش توسط گریمورها روی صورت ستاره ها بوده است، می گوید:"به جای آنکه آن را زیر چشم پخش کنید، با استفاده از قلم ابتدا به صورت نقطه ای مقداری کانسیلر زیر چشم بزنید و سپس با انگشتان به صورت ضربه ای رنگ را به سراسر پوست زیر چشم برسانید."

او خودش این روش را انجام داده و از نتیجه آن بسیار حیرت زده شده است و در توضیح گفت:"14 ساعت بعد، کانسیلر دقیقا همانجایی بود که من صبح استفاده کرده بودم، با وجود شش ساعت پرواز و درگیر و دار سفر و حمل چمدان و حتی با وجود فرو افتادن یک یا دو قطره اشک، با این حال کانسیلر زیر چشم هایم باقی مانده بود."

تکفارس آی آر

"همه چیز مربوط به نحوه کاربرد بستگی دارد. لازم نیست که پول خود را صرف یک محصول جدیدتر و گران تر کنید تا به نتیجه دلخواه برسید، تنها کافی است به جای مالش دادن زیر پوست چشم، با ضربه آن را پخش کنید. در این مورد به من اعتماد کنید."

آقای وانی گاس، یکی از هنرمندان گریم و آرایش که کانال آموزشی پرمخاطبی را در یکی از شبکه های اجتماعی اداره میکند نیز در یکی از ویدئوهایش دقیقا از همین روش استفاده کرده و از این روش به عنوان "روشی که با آن زندگی تان عوض می شود" یاد کرده است.

آقای گاس در توضیح خود می گوید که این روش را از گریموری به نام شارلوت تیلبوری آموخته است و اگرچه این روشی نبوده که به صورت رسمی و پس از سال ها کار گریم آموخته باشد ولی پس از سال ها متوجه شده که روش استفاده او از کانسیلر کاملا اشتباه بوده و روش ضربه ای گرچه بسیار ساده است ولی بسیار ارزش امتحان کردن را دارد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راز های ساده شیک و جذاب بودن برای خانم ها
  1. مشکلاتی که هنگام آرایش کردن دارید و راه حل های آن
  2. چرا ماشین لباسشویی کپک می زند و عوارض آن برای پوست
  3. آیا محصولات زیبای مو واقعا در زیبا و شاداب شدن مو تاثیری دارد
  4. تقویت و سالم سازی موهای شکننده با سس مایونز
  5. چطور کت و شلوار شیک بخریم و با آن جذاب شویم
  6. چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات