آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

image آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

برای شامپو کردن فرش در ابتدا روی فرش را بخوبی جارو کنید تا گرد و غباری بر روی فرش نباشد، سپس در یک ظرف تمیز، مقداری شامپو فرش مطابق دستورالعملی که بر روی لیبل شامپو فرش درج شده است در آب حل کنید و خوب هم بزنید تا کف کند و سپس کف ایجاد شده را با یک اسفنج بر روی فرش بکشید.

این کار را به آرامی انجام دهید به نحوی که آلودگی های موجود بر روی پرز فرش از بین برود زیرا معمولاً پرز فرش است که دچار آلودگی می شود و این آلودگی به ریشه نفوذ نمیکند.

در صورتیکه فرش شما به حدی کثیف است که آلودگی تا ریشه نفوذ کرده است، بهتر است که فرش خود را جهت شستشو به قالیشویی بسپارید.

نکته قابل توجه این است که بجای کف نباید از محلول آب و شامپو فرش استفاده کنید زیرا منجر به تمیزی فرش نخواهد شد و اگر به مرور زمان این کار را تکرار کنید سبب می شود که رطوبت به ریشه های فرش برسد و دیرتر خشک شود و ریشه ها در محیط مرطوب خواهد پوسید اما کف شامپو سبب می شود که آلودگی های سطحی فرش را در خود حل کند و پس از مدت کوتاهی نیز خشک خواهد شد که فقط در طی آن مدت کوتاه نباید بر روی فرش راه بروید.

تکفارس آی آر

پس از اینکه فرش خشک شد، با یک برس، پرزهای فرش را به سمت خواب فرش برس بکشید؛ این کار سبب می شود پرزها سر جای خود قرار بگیرد و فرش زیبایی اولیه خود را بدست خواهد آورد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور یک کدبانوی کامل باشید مخصوص تازه عروسها
  1. آموزش تمیز کردن فرش بدون شستن و جابجایی
  2. آموزش نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون ریموت
  3. راهنمای نحوه خرید فرش ماشینی مناسب
  4. آموزش کامل بافت انواع شال و کلاه شیک مردانه و زنانه
  5. آموزش دقیق و تصویری بافتن ۱۵ مدل کلاه بافتنی
  6. آموزش کاشت لوبیا سبز در خانه و حتی در گلدان

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب