آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

image آموزش نحوه صحیح استفاده از شامپو فرش برای تمیز شدن کامل فرش ها

برای شامپو کردن فرش در ابتدا روی فرش را بخوبی جارو کنید تا گرد و غباری بر روی فرش نباشد، سپس در یک ظرف تمیز، مقداری شامپو فرش مطابق دستورالعملی که بر روی لیبل شامپو فرش درج شده است در آب حل کنید و خوب هم بزنید تا کف کند و سپس کف ایجاد شده را با یک اسفنج بر روی فرش بکشید.

این کار را به آرامی انجام دهید به نحوی که آلودگی های موجود بر روی پرز فرش از بین برود زیرا معمولاً پرز فرش است که دچار آلودگی می شود و این آلودگی به ریشه نفوذ نمیکند.

در صورتیکه فرش شما به حدی کثیف است که آلودگی تا ریشه نفوذ کرده است، بهتر است که فرش خود را جهت شستشو به قالیشویی بسپارید.

نکته قابل توجه این است که بجای کف نباید از محلول آب و شامپو فرش استفاده کنید زیرا منجر به تمیزی فرش نخواهد شد و اگر به مرور زمان این کار را تکرار کنید سبب می شود که رطوبت به ریشه های فرش برسد و دیرتر خشک شود و ریشه ها در محیط مرطوب خواهد پوسید اما کف شامپو سبب می شود که آلودگی های سطحی فرش را در خود حل کند و پس از مدت کوتاهی نیز خشک خواهد شد که فقط در طی آن مدت کوتاه نباید بر روی فرش راه بروید.

تکفارس آی آر

پس از اینکه فرش خشک شد، با یک برس، پرزهای فرش را به سمت خواب فرش برس بکشید؛ این کار سبب می شود پرزها سر جای خود قرار بگیرد و فرش زیبایی اولیه خود را بدست خواهد آورد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

برای از بین بردن بوی رنگ تازه ساختمان چکار باید کرد
  1. آموزش عکس به عکس درست کردن منگوله بافتنی کلاه

  2. آموزش دوخت چادر نماز آستین دار همراه با الگو

  3. چطور بدون خراب شدن پارکت آن را تمیز کنید

  4. آموزش پاک کردن انواع لکه از روی فرش

  5. آموزش خرید هندوانه رسیده و شیرین

  6. آموزش تمیز کردن فرش بدون شستن و جابجایی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات