آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

image آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

برای پنهان کردن عکس پروفایل واتساپ تنها برای یک نفر در روش اول می توانید شماره او را از مخاطبان خود پاک کنید. اگر گوشی اندروید دارید، ابتدا مخاطب را در فهرست مخاطبین گوشی (نه مخاطبان WhatsApp) پیدا کنید. سپس روی آن بزنید. حال منوی سه نقطه ای را بزنید و گزینه Delete را انتخاب کنید.

سپس در واتساپ وارد Setting شوید سپس Privacy را انتخاب و بر روی Profile Photo کلیک کنید و گزینه Only Contacts را برای نمایش عکس پروفایل انتخاب نمایید.

image آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

در گوشی های iOS مخاطب را در فهرست مخاطبین گوشی پیدا کنید. روی آن بزنید. سپس Edit را بزنید و Delete Contact را انتخاب کنید.

تکفارس آی آر

در صورتی که می خواهید فرد را در مخاطبان خود داشته باشید، باید روش دیگری را برای عدم نمایش عکس پروفایل واتساپ برای یک نفر انجام دهید.

برداشتن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب بدون حذف شماره آن از گوشی

ابتدا در واتساپ وارد Setting شوید سپس Privacy را انتخاب و بر روی Profile Photo کلیک کنید و گزینه Only Contacts را برای نمایش عکس پروفایل انتخاب نمایید. سپس مخاطب موردنظر در لیست شماره تماس را پیدا کنید و روی آن بزنید. حال آیکونی را که به شکل مداد (Edit Contact) است، بزنید.

در قسمتی که شماره مخاطب نوشته شده، عبارت #۳۱# را قبل از شماره وارد کنید. به عنوان مثال، اگر شماره شخص ۳۲۳۱۲۳۴۵۶ است باید به این شکل نوشته شود: ۳۲۳۱۲۳۴۵۶#۳۱#

این کد را باید حتی قبل از کد کشور بگذارید. سپس Save را بزنید.

www.takfars.ir

در این حالت بر خلاف روش حذف مخاطب از گوشی، مخاطب از لیست شماره تماس های گوشی شما پاک نمی شود و فقط در لیست دوستان واتساپ قرار نمیگیرد که با توجه به تنظیماتی که ابتدا انجام دادید عکس پروفایل شما فقط برای مخاطبین نمایش داده می شود.

مدل های کفش های ورزشی زنانه مارک آدیداس
  1. زندگینامه و عکس های گزارشگر برنامه نود محمد حسین میثاقی

  2. عکس قبیله در حال انقراض آوا در کشور برزیل

  3. عکس های تصویری داستانی خنده دار آبان

  4. عکسی زیبا از جمع آوری عسل وحشی در نپال

  5. عکس های زیبا برای پروفایل به مناسبت ماه مبارک رمضان

  6. کلیک کن تا عکس دختر آیشواریا رای رو ببینی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات