آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

image آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

برای پنهان کردن عکس پروفایل واتساپ تنها برای یک نفر در روش اول می توانید شماره او را از مخاطبان خود پاک کنید. اگر گوشی اندروید دارید، ابتدا مخاطب را در فهرست مخاطبین گوشی (نه مخاطبان WhatsApp) پیدا کنید. سپس روی آن بزنید. حال منوی سه نقطه ای را بزنید و گزینه Delete را انتخاب کنید.

سپس در واتساپ وارد Setting شوید سپس Privacy را انتخاب و بر روی Profile Photo کلیک کنید و گزینه Only Contacts را برای نمایش عکس پروفایل انتخاب نمایید.

image آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب

در گوشی های iOS مخاطب را در فهرست مخاطبین گوشی پیدا کنید. روی آن بزنید. سپس Edit را بزنید و Delete Contact را انتخاب کنید.

تکفارس آی آر

در صورتی که می خواهید فرد را در مخاطبان خود داشته باشید، باید روش دیگری را برای عدم نمایش عکس پروفایل واتساپ برای یک نفر انجام دهید.

برداشتن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب بدون حذف شماره آن از گوشی

ابتدا در واتساپ وارد Setting شوید سپس Privacy را انتخاب و بر روی Profile Photo کلیک کنید و گزینه Only Contacts را برای نمایش عکس پروفایل انتخاب نمایید. سپس مخاطب موردنظر در لیست شماره تماس را پیدا کنید و روی آن بزنید. حال آیکونی را که به شکل مداد (Edit Contact) است، بزنید.

در قسمتی که شماره مخاطب نوشته شده، عبارت #۳۱# را قبل از شماره وارد کنید. به عنوان مثال، اگر شماره شخص ۳۲۳۱۲۳۴۵۶ است باید به این شکل نوشته شود: ۳۲۳۱۲۳۴۵۶#۳۱#

این کد را باید حتی قبل از کد کشور بگذارید. سپس Save را بزنید.

www.takfars.ir

در این حالت بر خلاف روش حذف مخاطب از گوشی، مخاطب از لیست شماره تماس های گوشی شما پاک نمی شود و فقط در لیست دوستان واتساپ قرار نمیگیرد که با توجه به تنظیماتی که ابتدا انجام دادید عکس پروفایل شما فقط برای مخاطبین نمایش داده می شود.

نکته های جالب و خواندنی درباره بدن انسان
  1. آموزش درست کردن تابلو گل بنفشه با روبان
  2. گپی خواندنی با حمید لولایی به همراه عکس های دیدنی
  3. عکس های بامزه از حیوانات عجیب غریب فتوشاپی
  4. عکس خانم های قصاب عرب
  5. عکس زیبا از کودکی قدیمی مهراوه شریفی نیا با مادر
  6. عکس تمام مناطق دیدنی هلند با توضیحات کامل

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر