image آموزش عکس به عکس بستن قسمت نظرات در اینستاگرام

اگر شما هم وقت رسیدگی به پیام های ارسالی از کاربران زیر پست ها ندارید می توانید به شیوه ای که امروز آموزش بستن کامنت در اینستاگرام یاد می گیرید.

این اولین تنظیماتی است که شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام آن را بعد از انتشار پست، فعال میکنید. یعنی تا زمانی که پست را به اشتراک نگذاشته اید، نمی توانید این محدودیت برای ارسال کامنت ها را ایجاد کنید که البته شاید در بروز رسانی های بعدی این شبکه تصویری این گزینه در مراحل پیش انتشار تعبیه شود.

خب به هر حال شما امروز میخواهید آموزش بستن کامنت در اینستاگرام را یاد بگیرید. باید ابتدا یک پست را انتشار دهید. بعد از اینکه پست مورد نظر را انتشار دادید، مطابق زیر باید در لیست پست های منتشر داده شده تان قرار بگیرد. پس روی آن ضربه زده و آن را باز کنید:

image آموزش عکس به عکس بستن قسمت نظرات در اینستاگرام

وقتی این پست را باز کردید، باید در گوشه سمت راست و بالایی آن یک گزینه سه نقطه ای مشاهده کنید که آپشن های دیگری را در خود گنجانده است:

image آموزش عکس به عکس بستن قسمت نظرات در اینستاگرام

آن را باز کنید تا بتوانید زیر منو های آن را مشاهده کنید:

image آموزش عکس به عکس بستن قسمت نظرات در اینستاگرام

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید گزینه turn off commenting نمایش داده می شود. اگر روی این گزینه ضربه بزنید، امکان ارسال کامنت یا همان نظر غیر فعال می شود بدین ترتیب می توانید به راحتی این امکان را از فالوور های تان بگیرید تا برای تان پیامی ارسال نکنند.

البته اگر بخواهید از بستن اکانت در اینستاگرام صرف نظر کنید و آن را به حالت قبل برگردانید می توانید همین مراحل آموزش بستن کامنت در اینستاگرام را دوباره طی کرده اما در این شرایط به جای گزینه بالا گزینه ای به صورت Turn on Commenting وجود خواهد داشت که می توانید از این طریق این گزینه را فعال کرده و دوباره باکس پیام رسانی و ارسال نظر برای بازدیدکنندگان را فعال کنید.

تک فارس » مطالب جالب » آموزش عکس به عکس بستن قسمت نظرات در اینستاگرام