آموزش ست کردن هر مدل جوراب با کفش های مختلف

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش ست کردن هر مدل جوراب با کفش های مختلف

image آموزش ست کردن هر مدل جوراب با کفش های مختلف

▪ ترکیب جوراب و کفش برای صندل زنانه

پوشیدن صندل برای مهمانی ها مزایای زیادی دارد، صندل خیلی راحت تر از کفش پاشنه بلند است، فشار زیادی به پا وارد نمی کند و اندازه کردن آن روی پا ساده تر است. از طرف دیگر صندل همیشه مد روز است و به خصوص در فصل تابستان بهترین انتخاب است. اما یک تصور در مورد صندل ها وجود دارد و آن این است که گفته می شود صندل را نباید با جوراب بپوشید. این تصور اصلا درست نیست و می توان مدل های مختلف صندل را با جوراب پوشید به شرطی که از یک جوراب مناسب برای این کار استفاده شود. جوراب های توری نگین دار بهترین و زیباترین ترکیب را با صندل زنانه به خصوص مدل های مجلسی به وجود می آورند و همراه با شلوار و دامن و لباس مجلسی هم قابل استفاده هستند.

▪ ترکیب جوراب و کفش برای بوت ساق کوتاه

بوت ساق کوتاه یکی از محبوب ترین مدل های بوت زنانه است چون تطبق پذیری بالایی دارد و با هر فرم اندام و استایل و لباسی می توان از آن استفاده کرد. این بوت ها انواع مختلفی هم دارند که نوع چلسی، بنددار و زیپ دار رایج ترین آن ها هستند. در واقع اهمیت بوت های ساق کوتاه به اندازه ای است که همه خانم ها باید یک جفت از آن ها را در مجموعه کفش های خود داشته باشند در غیراین صورت مجموعه آن ها کامل نخواهد بود.

تکفارس آی آر

اما وقتی نوبت به پوشیدن جوراب با این بوت ها می رسد انتخاب کمی دشوار می شود. اگر قرار است این بوت ها را با دامن و یا شلوار کوتاه بپوشید بهتر است سراغ جوراب نروید و با جوراب شلواری یا بدون جوراب شلواری استایل خود را کامل کنید اما اگر قرار است این بوت ها با شلوار معمولی پوشیده شوند بهتر است از جوراب مخمل یا پرزدار استفاده کنید. این جوراب ها بسیار راحت و نرم هستند و با پوشیدن بوت ساق کوتاه روی آن ها در قسمت مچ هیچ فشار و ناراحتی احساس نخواهید کرد.

▪ ترکیب جوراب و کفش برای بوت بلند

بوت بلند از مدل های کلاسیک بوت های زنانه است و بیشتر خانم های شیک پوش یک جفت از این بوت ها را در کمد لباس های خود دارند. این بوت ها را می توان برای مهمانی ها و حتی بیرون از منزل هم پوشید و پاها را راحت و گرم نگه داشت. شاید تصور کنید با پوشیدن چنین بوت های بلندی دیگر پوشیدن جوراب ضرورتی ندارد چون کسی جوراب شما را نخواهد دید. اما از نظر راحتی بهتر است این بوت ها را هم با جوراب مناسب بپوشید. بهترین جوراب برای پوشیدن زیر بوت بلند، جوراب های ضخیم بالای زانو هستند که از تماس و سایش بوت با پوست پا جلوگیری می کنند و بیشترین راحتی را برای شما به ارمغان می آورند.

▪ ترکیب جوراب و کفش ورزشی مدل جدید

کفش های ورزشی از راحت ترین و پرطرفدارترین مدل های کفش هستند و همه خانم ها به یک جفت از آن ها نیاز دارند تا استایل خود را کامل کنند. اما وقتی صحبت از کفش ورزشی می شود همه تصور می کنند که تنها جوراب مناسب برای پوشیدن با این کفش ها، جوراب ورزشی است. اگرچه این انتخاب اشتباه نیست اما تنها گزینه پیش روی شما هم نیست. اما استایل کفش های ورزشی مدل جدید کمی زمخت و مردانه است پس شما می توانید خلاقانه تر عمل کنید و با یک جفت جوراب متفاوت و ظریف و زنانه تعادل بیشتری در استایل خود به وجود آورید.

www.takfars.ir

▪ ترکیب جوراب و کفش مجلسی پاشنه بلند

لازم به ذکر نیست که هر خانمی حداقل به یک جفت کفش مجلسی نیاز دارد تا بتواند در مهمانی ها و موقعیت های رسمی از آن استفاده کند. اما بیشتر افراد تصور می کنند کفش پاشنه بلند مجلسی را تنها می توان با جوراب شلواری و یا بدون جوراب پوشید و غیر این دو مورد انتخاب دیگری برای شما مقدور نیست. البته اگر قصد پوشیدن این کفش را با دامن و لباس مجلسی دارید بهتر است همین دو گزینه را مد نظر قرار دهید اما وقتی این کفش ها را با شلوار جین و … می پوشید می توانید از جوراب های توری طرح دار کوتاه هم استفاده کنید.

▪ جوراب و کفش کالج شیک

کفش کالج یکی از شیک ترین و بهترین کفش های زنانه است که هم به اندازه کافی راحت و هم به اندازه نیاز، رسمی است. اما آیا پوشیدن کالج با جوراب برای خانم ها ضروری است؟ خانم ها می توانند کالج را بدون جوراب بپوشند اما اگر قصد پوشین جوراب دارید بهتر است از جوراب های ضخیم و رنگی استفاده نکنید چون جوراب از بالای پنجه روی کفش مشخص خواهد بود و ظاهر جالبی ایجاد نخواهد کرد. کارشناسان توصیه می کنند برای استایلی شیک و متفاوت، کفش کالج راه همراه جوراب فیش نت کوتاه بپوشید و ترکیبی زیبا به وجود آورید.

چند نکته برای بستن گردنبند روی لباس ها

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که چرا استایل برخی خانم ها بسیار شیک و گرانقیمت به نظر می رسد در حالی که لباس های آن ها تفاوت چندانی با لباس های شما ندارد و چه بسا شما در مجموعه هزینه بیشتری برای لباس های خود پرداخته باشید. راز شیکپوشی آن ها در چیست؟ آیا زیبایی چهره و اندام دلیل این مساله است و یا این که آن ها از رازها و ترفندهایی در ترکیب لباس های خود استفاده می کنند که شما از آن بی خبر هستید؟ گزینه دوم به پاسخ نزدیک تر است، استفاده از اکسسوری های خاصی که چندان به چشم نمی آیند اما با ترکیب لباس ها هماهنگی کاملی دارند راز شیکپوشی این افراد است.

اگر با دقت به استایل خانم های شیکپوش نگاه کنید خواهید دید که آن ها از جواهرات در استایل بیرون از منزل نیز استفاده می کنند. شما احتمالا پیش از این تصور می کرده اید که جواهرات تنها محدود به مهمانی ها است و روی لباس بیرون مثل مانتو و پلیور و پالتو نمی توان از جواهرات استفاده کرد. اما حقیقت این است که راز شیکپوشی این افراد در استفاده درست از جواهرات و اکسسوری ها در ترکیب با لباس است. اما چطور باید از جواهرات برای لباس های بیرون استفاده کنیم؟ آیا همان جواهراتی که در مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرند برای بیرون از منزل هم مناسب هستند؟

پاسخ این سوال به لباس هایی که می پوشید بستگی دارد. خانم های ایرانی معمولا در همه فصول از لباس های مشابهی استفاده می کنند که شامل مانتو، پالتو، شال و … است بنابراین جواهراتی هم که مورد استفاده قرار می دهند می تواند مدل مشابهی داشته باشد. اما چیزی که در این مورد باید به آن توجه کنید دیده شدن جواهرات است. یک زنجیر ظریف و کوچک که تا زیر گلو می آید هیچ جلوه ای با لباس یقه اسکی و مانتو و پالتو نخواهد داشت و شما باید از جواهراتی همراه با آن استفاده کنید که روی لباس ها به کار رود و جلوه و جذابیت کافی داشته باشد.

پس فرقی نمی کند اگر پالتو به تن داشته باشید یا پلیور و مانتوی پاییزی و یا بهاری به همراه کت و کاپشن، اگر قصد دارید استایلی جذاب و چشمگیر داشته باشید، شیک و مد روز به نظر برسید و لباس هایتان گرانقیمت و زیبا دیده شوند استفاده از گردنبند یا زنجیر بلند را فراموش نکنید. گردنبندی که برای این منظور مورد استفاده قرار می دهید باید به اندازه کافی بلند باشد تا زیر روسری و شال جلوه داشته باشد و با فرم یقه لباس هم هماهنگ به نظر برسد. یک زنجیر بلند و شیک هم می تواند روی مانتو و هم زیر پالتو (روی پلیور) مورد استفاده قرار گیرد.

نکته مهم دیگر در این مورد به امنیت جواهرات بستگی دارد. کارشناسان توصیه می کنند جواهرات را روی بیرونی ترین لایه لباس های خود استفاده نکنید چون در این صورت وجود آن ها را حس نخواهید کرد و احتمال باز شدن و گم شدن آن ها وجود دارد. معمولا لایه یکی مانده به آخر لباس ها (در لباس های زمستانی و پاییزی) محل مناسبی برای بستن گردنبند و زنجیر است و از نظر امنیت مشکلی به وجود نخواهد آورد. اما در فصل تابستان کار شما راحت تر است و می توانید روی مانتوی تابستانی یک زنجیر یا گردنبند بلند ببندید و به زیبایی استایل خود اضافه کنید.

تک فارس

فرقی نمی کند این زنجیر یا گردنبند بدلی باشد و یا از جنس فلزات گرانقیمت مثل طلا و نقره تهیه شده باشد، چیزی که اهمیت دارد زیبایی ظاهری آن است، طوری که این جواهرات با رنگ و مدل لباس های شما هماهنگی داشته باشد و آن ها را زیباتر و باارزش تر نشان دهد. واضح است که در صورت اصل بودن و گران بودن این جواهرات کار شما در نگهداری از آن ها دشوار خواهد شد و فقط در موقعیت های خاص می توانید از آن ها استفاده کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش عکس به عکس کوتاه کردن موی زنانه مدل پاپ
  1. آموزش نحوه تمیز کردن و شستن برس سایه و رژگونه

  2. مدل های جدید پالتوی مجلسی پاییزی و زمستانی زنانه

  3. آموزش ست کردن کفش شلوار و جوراب مردانه با رنگ و مدل متنوع

  4. آموزش انتخاب ریش مناسب با مدل صورت تصویری و با عکس

  5. آموزش تصویری درست کردن فینگرفود سبزیجات

  6. آموزش مدل های مختلف سایه و آرایش چشم با عکس حرفه ای

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات