آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

طریقه بستن گره کراوات ساده یا چهار در دست

اسم گره چهار در دست بعد از قرن نوزدهم به گره کراوات ساده به آن داده شد و زمانی ابداع شد که یک مسابقه برای بستن گره کروات برگزار شد. این نوع گره به دلیل سادگی و امکان تطبیق با یقه های مختلف طرفداران زیادی دارد. می توان آسان آن را بست اما کمی نامتقارن می ایستند؛ بااین وجود اگر بنا باشد تنها یک گره کراوات را یاد بگیرید، پیشنهاد ما به شما گره کراوات چهار در دست یا ساده است.

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

برای بستن این گره کراوات ساده، بخش پهن کراوات را در سمت راست و قسمت نازک تر آن را سمت چپ شانه می اندازیم. (قسمت پهن باید تا روی شکم و کمی بالاتر از ناف ادامه داشته باشد.)

تکفارس آی آر

بخش پهن را روی قسمت نازک بگذارید و از زیر آن به سمت راست هدایت کنید؛ بعد دوباره به چپ بکشید و از زیر حلقۀ گردن به سمت بالا ببرید و از زیر گره رد کنید؛ سپس گره را مرتب نمایید. این گره را می توان با یقۀ دکمه دار و ساده همراه کرد.

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

طرز بستن کراوات مردانه فول ویندزور

ویندزور را به شهر و قلعۀ مسکونی معروفش در انگلستان می شناسیم و گرهی که این نام را بر خود دارد نیز شهرتی جهانی کسب کرده. با این وجود، جالب است بدانید که دوک ویندزور به شخصه هیچ وقت از گره کراوات ویندزور استفاده نمی کند و گره پهن مثلثی را ترجیح می دهد؛ با این حال، این گره ابداع شد تا وجۀ دربار این شهر را مردمی تر نشان بدهد.

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

www.takfars.ir

برای بستن گره فول ویندزور، کار را با قسمت پهن کراوات در سمت راست و قسمت نازک آن در سمت چپ شروع کنید. کراوات را دور گردن بیاندازید و قسمت پهن را تا روی شکم و کمی بالای ناف بکشید. (البته این فاصله به ضخامت کراوات و قد شما هم بستگی دارد)

بعد انتهای پهن تر را رو قسمت نازک تر قرار بدهید، از زیر آن رد کنید و به سمت بالا بکشید. بعد آن را پایین بیاورید و به سمت چپ بکشید. در گام بعد آن را از پشت کراوات رد کنید و به سمت راست بکشید. دوباره آن را به بالا تا مرکز و به سمت حلقه گردن ببرید و از پشت حلقۀ دور گردن به سمت راست بکشید. یک بار دیگر قسمت پهن را به سمت چپ برده و از زیر گره به سمت بالا و بیرون رد کنید اما این دفعه کمی گره ایجاد شده را شل کنید تا قسمت پهن از زیر آن رد شود. حالا گره کروات تمام ویندزور را تنظیم و محکم کنید.

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

نحوه بستن گره هاف ویندزور

اگر دوست دارید تا بستن گره کراوات همه کاره ای را یاد بگیرید که هم بتوان آن را سر کار استفاده کرد و در هم در میهمانی ها، لازم دارید تا حتما نحوه بستن گره هاف ویندزور را یاد بگیرید. برخلاف اسمش، هاف ویندزور شبیه گره تمام ویندزور نیست و بیشتر به نوع سه گره نزدیک است. این نوع گره کراوات ابعادی متوسط دارد و اگر به درستی بسته شود، روی گردن متقارن می ایستد. بهترین یقه برای بستن گره کراوات هاف ویندزور، یقۀ متوسط تا کوتاه است.

image آموزش ساده ترین روش بستن کراوات با عکس

برای بستن گره هاف ویندزور، مثل گره ویندزور شروع می کنیم و گره اول را می زنیم. در ادامه، قسمت پهن کراوات را به سمت راست بکشید، از زیر حلقه رد کنید و به سمت بالا ببرید. بعد کمی گره را شل کنید و قسمت پهن کراوات را از قسمت بالایی آن رد نمایید. حالا گره کراوات را تنظیم و مرتب کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب