آموزش تمیز کردن صفحه مانیتور ال سی دی یا معمولی

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش تمیز کردن صفحه مانیتور ال سی دی یا معمولی

image آموزش تمیز کردن صفحه مانیتور ال سی دی یا معمولی

برای تمیز کردن مانیتورهای و تلویزیون های LCD از دستمال مخصوص که موقع خرید در جعبه آن موجود است استفاده کنید . توسط این دستمال و یا نمونه هایی که برای همین منظور در بازار موجودند، می توانید صفحه نمایش را از گرد و خاک و اثرات انگشت عاری نمایید.

به یاد داشته باشید از اسپری کردن هر نوع مایع تمیز کننده شیشه و حتی آب روی LCD پرهیز نمایید و در زمان تمیز کردن ، صفحه نمایش مانیتور حتماً خاموش باشد. از وارد کردن فشار به روی صفحه در حین تمیز کردن آن پرهیز کنید ، چرا که موجب سوختن پیکسل های صفحه نمایش می شود.

در صورتی که از مانیتور CRT استفاده میکنید می توانید توسط کف های تمیز کننده که در قالب قوطی های فلزی فروخته می شوند، قاب و بدنه مانیتور را تمیز نمایید. کافیست که مقداری کف را در محل بریزید و پس از چند ثانیه با پارچه ای نرم و تمیز، آن را پخش کرده و سطح را تمیز نمایید، اما دقت کنید از این کف ها برای تمیز کردن شیشه مانیتور استفاده نکنید در صورتی عدم دسترسی به این کف های تمیز کننده، می توانید از محلول آب ولرم و مایع ظرفشویی استفاده نمایید.

آموزش ترفند های شعبده بازی با طناب با عکس
  1. عکس های دیدنی از پیرمرد خوش لباس و با سلیقه
  2. چطور برای آقایان کت و شلوار مناسب بخریم
  3. عکس های قبل و بعد از معروف شدن افراد مشهور
  4. راهکار های جالبی برای تمیز کردن صفحه کلید
  5. دیدن گوشی معاینه دکتر در خواب چه تعبیری دارد
  6. معرفی و دانلود بهترین تقویم شمسی اسلامی برای موبایل

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب