آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

حتما شما هم مانند دیگر آقایان فکر میکنید که کت را تنها باید برای مراسم رسمی مانند میهمانی یا قرارهای کاری به تن کرد اما این را هم بدانید که خانم ها آقایان کت پوش را در هر حالتی دوست دارند. البته فراموش نکنید کتی که به تن میکنید باید به خوبی روی تن تان بنشیند.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

طبق گفته روان شناسان، آقایانی که اندام v شکلی دارند، در کت و شلوار جذاب تر به نظر می رسند. اندام v شکل نشان دهنده سلامت فرد و میزان تستسترون بیشتر در بدن اوست.

مطمئنا پوشیدن کت شما را مردانه و زیباتر خواهد کرد، به این شرط که کاملا فیت تن تان باشد، در غیر این صورت نتیجه ای برعکس خواهد داد. به بیانی کت نشانه ای از موفقیت و قدرت مردان در جامعه است.ساعت مچی

تکفارس آی آر

بسیاری از مردم برای چک کردن ساعت، از گوشی همراه شان استفاده میکنند اما اگر میخواهید به عنوان یک مرد جذابیت تان بیشتر شود، از ساعت مچی برای فهمیدن زمان استفاده کنید. از آنجا که ساعت مچی شما را جذاب تر میکند، برای هر مردی واجب است.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

از طرف دیگر خانم ها، آقایانی را که به جزییات اهمیت می دهند می پسندند، به همین دلیل اگر روی مچ تان ساعت مچی ببینند، بیشتر به سمت شما کشیده می شوند. ساعت مچی می تواند دلیل خوبی برای شروع یک مکالمه میان شما و خانم مورد علاقه تان باشد.

بهترین مدل ساعت نیز ساعتی به سبک مینیمالیست یا ساده گرایی است. این مدل ساعت ها در عین سادگی، بسیار چشمگیرند. به عنوان مثال برند « The Fifth» یکی از برندهای مورد علاقه شیک پوشان است. علاوه بر سادگی، شما می توانید با توجه به رنگ لباس یا حتی رنگ پوست بدن تان، رنگ های مختلف آن را امتحان کنید.

عطر

www.takfars.ir

عطر یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب خانم ها در مورد شریک زندگی شان است. طبق تحقیقاتی که در اروپا انجام شده، خانم ها عطر را بیش از دیگر نشانه های ظاهری در انتخاب طرف مقابل شان موثر می دانند. بنابراین قدرت آن را نادیده نگیرید.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

در مرحله بعدی، هدف شما انتخاب عطری مناسب است. از آنجا که هر فردی شخصیت مربوط به خودش را دارد، بهتر است در این مورد به خصوصیات اندام تان توجه کنید. شاید مجبور شوید که تا انتخاب بهترین عطر، اسانس های متفاوتی را امتحان کنید.رنگ صورتی

معمولا آقایانی که رنگ صورتی به خصوص رنگ ها پاستلی می پوشند، اعتماد به نفس بیشتری دارند. خانم ها نیز نه تنها رنگ صورتی بلکه اعتماد به نفسی که آقایان از پوشیدن این رنگ لباس ها به دست می آورند را بیشتر می پسندند.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

رنگ صورتی منتقل کننده احساسات مثبت نیز می باشد. تحقیقاتی که در فرانسه انجام گرفت نشان می دهد افرادی که رنگ صورتی به تن میکنند، نسبت به دیگران شاد ترند.

ترکیب این رنگ در کنار رنگ های دیگری چون سفید یا سبز، شادابی چهره شما را دو برابر میکند. پس مطمئن باشید که با این رنگ دل خانم ها را نیز به دست خواهید آورد.شلوار جین

شلوار جین جزو آن دسته از لباس هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد. هر فردی، بدون توجه به سن و موقعیت اجتماعی خود، می تواند آن را به تن کند. اما به تنها چیزی که هنگام پوشیدن آن باید دقت کنید، اندازه آن است.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

اگر چه پیدا کردن شلوار جینی که فیت تن تان باشد، ساده نیست اما بهتر است تا زمانی که برند محبوب تان را پیدا کنید، شلوار جین برند های مختلف را امتحان کنید تا با آزمون و خطا ببینید که کدامیک از آنها برای اندام شما مناسب تر است. از پوشیدن شلوار جین های سایز بزرگ نیز به شدت خووداری کنید.

تک فارس

کفشیک کفش خوب نشان دهنده آن است که جزییات برای شما اهمیت زیادی دارد. از روی کفش های شما، خانم ها میتوانند برداشت های زیادی از شخصیت تان داشته باشند، حتی قبل از اینکه شما کلامی را به زبان آورید.

کفش های کهنه، حتی اگر لباس های خوبی به تن داشته باشید، کل ظاهر شما را نامناسب نشان خواهند داد و ثابت میکنند که شما برای خودتان اهمیت زیادی قائل نیستید که این اصلا خوشایند نیست. پس شک نکنید که کفش ها، ارزش سرمایه گذاری را دارند. خانم ها نیز کفش های تمییز و نو، به خصوص چرمی، را می پسندند بدین دلیل که نمادی از موقعیت و ثروت است.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

این را هم به یاد داشته باشید که حتی مدل چرم کفش تان نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال چرم جیر برای رویدادهای اجتماعی و چرم پوست گاو برای مراسم رسمی تر مناسب است.

دهان خوشبویکی از ساده ترین و ارزان ترین راههای جذب دیگران، خندیدن است. اما آیا هر خنده ای جذابیت دارد؟ مسلما خیر. تنها دندان های تمییز و دهان خوش بوی شماست که دیگران را جذب خود خواهد کرد. این مورد دیگر نیازی به پول خرج کردن ندارد. پس خودتان و دیگران را از آن دریغ نکنید. خانم ها نیز آقایانی را که با خنده ای بر لب به آنها نزدیک می شوند، بیشتر می پسندند.

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

بنابراین همیشه بگویید «سیب»، البته به شرطی که دندان هایتان را مسواک بزنید، نخ دندان بکشید، آب زیاد بنوشید و هر ۶ ماه یک بار به دندان پزشکی مراجعه کنید.

اعتماد به نفس

image آموزش تصویری چطور لباس بپوشیم تا برای خانم ها جذاب باشیم

شاید تمام موارد بالا را رعایت کنید، به عنوان مثال لبخندی زیبا داشته باشید یا لباس هایی لاکچری به تن کنید اما اگر اعتماد به نفس بالا نداشته باشید، هیچ کاری را از پیش نخواهید برد. تنها با اعتماد به نفس است که تمام مسائل به آسانی حل می شوند. پس به خودتان مدام بگویید که شما فردی جذاب هستید، سپس خواهید دید که دل هر فردی را به راحتی به دست خواهید آورد.

T A K F A R S

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور جوراب مردانه مخصوص به خود را انتخاب کنید
  1. اگر دوست ندارید ناخن های بلند و زیبای شما بشکند بخوانید
  2. چطور ناخن های زیبا و درخشان داشته باشیم
  3. چطور هنگام بارداری آراسته به نظر برسیم
  4. درمان های طبیعی برای خلاصی از لک های پوستی
  5. هفت راهکار جادویی برای شادابی پوست صورت
  6. گیاهانی که پوست صورت را زیبا و شاداب میکنند

مطالب پربازدید

مطالب محبوب