آموزش تصویری ساخت گلدان های فلزی شیک در خانه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش تصویری ساخت گلدان های فلزی شیک در خانه

image آموزش تصویری ساخت گلدان های فلزی شیک در خانه

ابتدا قوطی کنسرو لوبیا را شسته و بعد آن را رنگ کرده یا با گل و پارچه های زیبا تزیین میکنیم. چند نموه گلدان آماده در عکس ها می بینید.

image آموزش تصویری ساخت گلدان های فلزی شیک در خانه

-موقع بازکردن قوطی با دربازکن، باید مراقب باشیم که داخل قوطی ضربه نخورد و خراش نیفتد. داخل دیواره این قوطی‌ها برای حفاظت از مواد غذایی از لایه‌ای پوشانده شده که با یک ضربه یا خراش محکم، کنده می‌شود و بعد اگر چیزی بکاریم و به آن آب بدهیم، زود زنگ می‌زند.

-ته قوطی باید قبل از رنگ زدن، با میخ و چکش سوراخ شود تا راهی برای بیرون رفتن آب از داخل آن باشد. بعد از سوراخ‌کردن، همه خراش‌های داخل قوطی حسابی با رنگ پوشیده شود.

تکفارس آی آر

-اگر می‌خواهیم از این قوطی برای ساخت گلدان بدون رنگ استفاده کنیم و در آن گل نکاریم، بهتر است داخلش یک شیشه کوچک مربا یا استکان بگذاریم؛ چیزی در حد اینکه بتوانید آب گلدان را درونش بریزیم و گل‌ها را در آن ظرف داخل قوطی بگذاریم. این‌طوری قوطی، زنگ نمی‌زند.

-مساله رنگ را هم می‌شود با اسپری‌های ساده رنگ که در هر مغازه یا فروشگاهی پیدا می‌شود، حل کرد با ده‌ها انتخاب در مورد نوع و طیف رنگ‌.

-بعد از چند ساعت که رنگ خشک شد، کف قوطی سنگریزه بریزیم تا خاک از سوراخ‌ها بیرون نریزد. روی سنگ‌ریزه‌ها باید با خاک پوشیده شود و بعد گیاه را بکاریم.

ناب ترین مدل های شیک و دکوراسیون های امروزی
  1. طراحی مدل جدید چوب لباس دیواری
  2. آموزش دوختن رومیزی شیک برای میزهای خانه
  3. آموزش ساخت تابلوی سنگی زیبا با سنگ های ساحلی
  4. چیدمان های اشتباه برای اتاق پذیرایی در خانه چیست
  5. بهترین رنگ و مدل برای دیوارهای آپارتمان شیک چیست
  6. ترفندی ساده برای پاک کردن هودهای کثیف و چرب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات