آموزش تصویری درست کردن ژله میوه به شکل گل آفتابگردان

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش تصویری درست کردن ژله میوه به شکل گل آفتابگردان

طرز تهیه ژله میوه گل آفتابگردان:

ژله موز را طبق دستور آن در یک لیوان آب جوش جل کرده و یک سوم لیوان آب سرد به آن بیافزایید و مخلوط کنید. به کمک قلموی آشپزخانه کف قالب را کمی چرب کنید، سپس گیلاس ها را در قسمت مرکز گل چیده و پرتقال های پر شده را در قسمت های گلبرگی شکل بچینید.

کمی از ژله موز را به آرامی روی میوه ها ریخته به طوری که از جای خود تکان نخورند سپس در یخچال بگذارید تا خودش را بگیرد ولی کاملا بسته نشود.

موزهای حلقه شده را روی ژله بسته شده چیده و دوباره مقداری از ژله تا موزها تکان نخورند، به همین ترتیب ادامه دهید تا موز و ژله موز تمام شود.

image آموزش تصویری درست کردن ژله میوه به شکل گل آفتابگردان

تکفارس آی آر

ژله آلوئه ورا را در یک لیوان آب جوش حل کنید و بعد از اینکه سرد شد، شیر را نیز که باید هم دمای ژله باشد آرام به آن افزوده و سریع هم بزنید تا با هم مخلوط شوند.

ژله سفید شده را روی ژله موز ریخته و در نهایت قالب را در یخچال گذاشته تا کاملا بسته شود، سپس لبه های ژله را با چاقو از قالب جدا کرده و کف قالب را چند لحظه در آب جوش قرار داده و در ظرف مورد نظر برگردانده و تا زمان سرو در یخچال نگاهداری کنید

مواد لازم برای تهیه ژله میوه گل آفتابگردان:
*موز ۱ تا ۲ عدد
*پرتقال ۱ عدد
*گیلاس مقداری
*ژله موز ۱ عدد
*ژله آلوئه ورا ۱ عدد
*شیر ۱ لیوان

طرز تهیه تیرامیسو همراه با کرم تیرامیسو

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب