آموزش تصویری درست کردن شیرینی و شکلات قلبی شکل

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش تصویری درست کردن شیرینی و شکلات قلبی شکل

۱-کره را در دمای اتاق قرار دهید تا کمی نرم شود سپس با دور کند همزن ،بزنید.بعد پودر قند به آن اضافه کنید و دو تا سه دقیقه بزنید.کمی که سبک شد زرده تخم مرغ را همراه وانیل بیفزایید و حدود دو تا سه دقیقه بزنید.

۲-نمک را با آرد مخلوط کرده و یکی دوبار الک کنید سپس کم کم به مخلوط بیفزایید.حالا خوب با دست ورز دهید تا خمیری یکدست و لطیف به دست آید .خمیر را در کیسه فریزر قرار دهید و مدت ۲ تا ۳ ساعت در یخچال قرار دهید تا استراحت کند.

image آموزش تصویری درست کردن شیرینی و شکلات قلبی شکل۳-خمیر را از داخل کیسه در بیاورید و بین دو لایه کیسه گذاشته و با وردنه باز کنید تا قطری به اندازه ی نیم سانتیمتر پیدا کند.حالا با قالب های مورد نظرتان خمیر را قالب بزنید .در فاصله زمانی قالب زدن فر را با درجه ۱۸۰ درجه سانتی گراد گرم کنید.

۴-سینی را چرب کرده و شیرینی های قالب زده شده را در سینی بچینید و مدت ۱۳ دقیقه حرارت دهید بعد از اینکه شیرینی ها خنک شدند ،آنها را داخل شکلات ذوب شده بزنید و کناری بگذارید تا شکلات خودش را بگیرد.البته یادتان نرود روی سطح شکلات را هم با ترافل رنگی تزئین کنید.

image آموزش تصویری درست کردن شیرینی و شکلات قلبی شکل**برای مایع کردن شکلات تخته ای به روش بن ماری کافی است کاسه حاوی شکلات را داخل کاسه دیگری حاوی مقداری آب که روی شعله اجاق گاز در حال جوش است قرار دهید و به طور غیر مستفیم شکلات را ذوب کنید.

تکفارس آی آر

* یک پیمانه آرد معــــــادل ۱۵۰ گرم می باشد.

image آموزش تصویری درست کردن شیرینی و شکلات قلبی شکل

مواد لازم

۱۲۵ گرم آرد شیرینی

۸۰ گرم کره

www.takfars.ir

یک هشتم قاشق چایخوری نمک

۵۰گرم پودر قند

۱ عدد زرده تخم مرغ

یک هشتم قاشق چایخوری وانیل

شکلات تخته ای به مقدار لازم

آموزش درست کردن لیمو عمانی خانگی و تازه
  1. ایده های شیک و مجلسی برای تزیین آلبالو پلو
  2. آموزش درست کردن سالاد مقوی با مرغ و اسفناج
  3. آیا می توان با کدوحلوایی ترشی درست کرد و آموش آن
  4. ایده های مجلسی و شیک برای تزیین کیک و بیسکویت
  5. توصیه های سلامت برای غذاهای سرخ کردنی
  6. آموزش درست کردن شکلات هندوانه ای

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید