آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

به ابروها جلوه دهید.

image آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

سایه‌‌ای پودری همرنگ ابروهای خود انتخاب کنید. قلم‌مویی زاویه‌دار را به سایه آغشته نمائید و با حرکات ضربه‌ای کمی سایه روی ابروهایتان بزنید، سعی کنید چندان هم پررنگ نشود.

خط پلک‌ها

image آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

تکفارس آی آر

به لبه‌ی بالا و پایین پلک با سایه‌ی پودری سیاه یا خاکستری تیره، کمی رنگ دهید. برای اینکه چشم‌هایتان بازتر دیده شوند، مطمئن شوید که سایه‌ی پلک بالایی پهن‌تر از پلک پایین است. ابتدا با قلم‌مو روی لبه‌ی پلک‌ها خطی بکشید سپس مابقی سایه‌ی را روی مژه‌ها بزنید. خط بالا و پایین پلک باید در گوشه‌ی بیرونی چشم به یکدیگر بپیوندند و اندکی به سمت بالا بروند.

برجستگی پلک‌ها

image آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

از سایه‌ای ملایم (قهوه‌ای کم‌رنگ، آبی مایل به خاکستری یا صدفی) فقط برای قسمت چین وچروک‌دار بالای پلک استفاده کنید، این امر در خلق چشمان بازتر به شما کمک می‌کند. سپس کمی سایه‌ی سفید براق یا عاجی به استخوان زیر ابرو بزنید تا توجهات به جای ایرادات چشم به این قسمت معطوف شود.

با ریمل تکمیل کنید

www.takfars.ir

برای داشتن چشمانی بازتر، فرمژه بزنید و قلم‌موی ریمل را دوبار در تیوپ ریمل مشکی فروبرده، به مژه‌ها بزنید. ریمل covergirl Llash Blest یا Bobbi Brown که حجم دهنده و بادوام هستند را امتحان کنید.

image آموزش تصویری آرایش چشم های خسته

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش رنگ کردن مو در خانه مثل آرایشگاه
  1. مردها چطور باید لباس بخرند و بپوشند تا خوشتیپ شوند
  2. آموزش آرایش پنج دقیقه ای
  3. ترفند های سریع و خانگی برای سفید شدن سریع دندان ها
  4. آموزش تصویری سایه چشم با توجه به مدل چشم ها
  5. جوان سازی و روشن کردن پوست با روش های ساده در خانه
  6. چه کنیم تا در باشگاه ورزشی کمتر بوی عرق بدهیم

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب