از خط چشم سفید در بالا و پایین لب استفاده کنید

این روش یکی از ترفندهای جالب است که تقریبا تاثیر سه بعدی به لب می دهد. یک خط چشم سفید را بردارید (اگر پوست تیره ای دارید، خط چشمی به رنگ قهوه ای روشن انتخاب کنید) و یک لایه بسیار نازک در کمان بالای لب و همچنین پایین لب بکشید؛

آن را با انگشتان خود پخش کنید که خط سفید و صاف مشخص نباشد.روشنایی دور لب ظاهر روشنی پدید می آورد که در مقابل لب ها را پرتر نشان می دهد.

image آموزش برجسته تر شدن لب ها با آرایش برای بانوان

از رنگهای روشن رژلب استفاده کنید.

بر هیچ کس پوشیده نیست که پوشیدن رنگ های تیره ظاهر را لاغرتر نشان می دهد. برخی از این ایده ها در آرایش نیز کاربرد دارند : وقتی از رژلب های تیره رنگ استفاده میکنید، لب ها کوچک تر نشان داده می شود و در مقابل اگر از رنگ های روشن استفاده کنید ، متقابلا بزرگ تر دیده می شود.

یک رژلب با رنگ روشن مناسب انتخاب کنید برای این ترفند استفاده کنید ولی باید در نظر بگیرید که اگر آن رنگ بیش از حد نیز روشن باشد ظاهری بیمارگونه و سرد به شما می دهد. برای مثال رنگ صورتی روشن می تواند گزینه خوبی باشد.

تصویر زیر نمونه ای از سه رنگ روشن به این منظور را نشان داده است.

از برق لب استفاده کنید

این روش آسان ترین روش برای پرتر نشان دادن لب ها است ، چراکه برق لب نور را منعکس کرده و و لب ها درخشان و پر دیده می شود و مانند قبل باید از رنگ های روشن استفاده کنید.

تک فارس » آرایشی » آموزش برجسته تر شدن لب ها با آرایش برای بانوان