image آموزش انتخاب کیف و کفش مناسب با هم مخصوص خانم ها

پارچه هایی با جنس های مختلف را با هم ترکیب کنید. مثلا کفش چرم را با کیف جیر ست کنید. بلافاصله خواهید دید که چگونه ظاهرتان جذابتر می‌شود. یا برعکس، کفش جیر را با یک کیف منحصربفرد چرم استفاده کنید. در یک کلام، تخیلتان را به واقعیت تبدیل کنید.

پارچه های طرح دار و تک رنگ را با هم ترکیب کنید. جذابیت کیفی که طرح گلدار دارد، وقتی با کفشی از همان طرح همراه شود، از بین می‌رود. در عوض می‌ توانید زیبایی کیفتان را با استفاده از یک کفش قرمز تک رنگ، برجسته تر کنید. به همین ترتیب، یک جفت کفش ظریف گلدار یا خالدار با یک کیف زیبای تک رنگ، فوق العاده خواهد شد. این نوع ست های دوتایی، خیلی جذاب و هماهنگ خواهد بود.

مات و براق. کیف و کفش را از یک رنگ اما از دو جنس متفاوت انتخاب کنید. به عنوان مثال، کفش مات را با کیفی همرنگ اما با ظاهری براق و متالیک ست کنید. همچنین می‌ توانید کفش های بژ یا قهوه ایتان را همراه با کیفی بپوشید که ورنی طلایی یا برنزی است. کفش طلایی هم با کیف طلایی بسیار زیبا خواهد بود.

چطور می‌توان کیف را با سبک کفش هماهنگ کرد؟

image آموزش انتخاب کیف و کفش مناسب با هم مخصوص خانم ها

به جزئیات دقت کنید. تشخیص کفش اسپرت از کفشی که مناسب محل کار است یا سبکی قدیمی دارد، کار سختی نیست. در مورد کیف ها هم همین طور؛ کیف اسپرت، کیف کوچک دوشی، کیف مجلسی، کیف های بزرگ با استفاده روزمره، کیف دستی کوچک و انواع دیگر. نکته مهم این است که نمی‌ توانید دو سبک مختلف کیف و کفش را با هم ترکیب کنید.

image آموزش انتخاب کیف و کفش مناسب با هم مخصوص خانم ها

به علاوه، به شکل و سایز نیز باید توجه کنید. مثلا نمی‌ توانید وقتی کفش مجلسی یا ظریف زنانه پوشیده اید، از کیف گرد استفاده کنید. در حالی که یک کفش ساده و رسمی مناسب محل کار که هیچ تزئینی نداشته باشد می تواند با کیفی با همین مشخصات و شکل هندسی مشابه، ست شود.

همچنین به خاطر داشته باشید که رنگ های گرم فقط با رنگ های گرم و رنگ های سرد فقط با رنگ های سرد هماهنگ هستند. این چند ست را با رنگ های پایه بخرید تا بتوانید از بین آن ها انتخاب کنید:

کیف و کفش مشکی

کیف و کفش قهوه ای

کیف و کفش بژ

کیف های کاربردی

می‌توانید کیف چرم را با هر نوع کفشی به صورت روزانه استفاده کنید.

کیف دستی های مجلسی یا کیف های پاکتی را می‌توان با کفش های پاشنه دار و ظریف هماهنگ کرد. اگر به دنبال کیف مناسب برای یک صندل پاشنه بلند هستید، یک کیف باریک یا کیف مجلسی کوچک با بند بلند را انتخاب کنید. کفشی با پاشنه ظریف و کیف دستی کوچک نیز بسیار هماهنگ و زیباست.

کفش های اداری با کیف هایی که شکل هندسی مشخصی دارند، یا کیف های چهارگوش بزرگ هماهنگ هستند.

نیم بوت های تخت با کیف های تک بند زیبا خواهد بود.

کیف های پارچه ای یا حصیری برای رفتن به ساحل و پیاده روی مناسب هستند. یک جفت صندل مدرن و زیبا، مکمل این کیف ها خواهد بود.

کفش های راحتی تخت، کفش های روزمزه کتان یا کفش هایی به سبک مردانه را نیز می‌ توان با کیف های مسافرتی یا بزرگ استفاده کرد.

کفشتان را متناسب با موقعیتی انتخاب کنید که در آن قرار می‌ گیرید، حالا دانستن این اصول اولیه که کدام کفش با کدام کیف هماهنگ تر است، به شما کمک می‌کند در عین راحتی، شیک و تاثیرگذار باشید.

تک فارس » آرایشی » آموزش انتخاب کیف و کفش مناسب با هم مخصوص خانم ها