تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

آموزش آرایش ملایم مخصوص زمستان

image آموزش آرایش ملایم مخصوص زمستان

استفاده از کرم های مرطوب کننده

یکی از نکات بسیار مهمی که باید حتما مدنظر قرار دهید؛ این است که حتما پیش از استفاده از کرم های آرایشی، از کرم مرطوب کننده مناسب استفاده کنید. استفاده از کرم های مرطوب کننده و همین طور به کاربردن کرم bb کمک خواهد کرد تا بهترین آرایش پوستی را در فصل زمستان تجربه کنید. اگرچه در زمستان رطوبت هوا بیشتر بوده و موضوع کمبود رطوبت را کمتر احساس خواهید کرد؛ اما بااین همه استفاده از کرم های آبرسان، کمک خواهد کرد تا بهترین پوشش دهی کرم های آرایشی را داشته باشید و خشکی پوست ناشی از عدم آبرسانی، موجب افت کیفیت پوست شما نشود.

خط چشم نازک و ملایم

برای آن که بتوانید بهترین آرایش چشمی را در فصل زمستان اجرا کنید و چشم های شما حداکثر زیبایی خود مطابق با شرایط فصلی و آب وهوایی را داشته باشند؛ بهتر است که خط چشم های نازک و ملایم بکشید. همین طور استفاده از رنگ خط چشم های ملایم تر از مشکی چون قهوه ای تیره تا روشن، خاکستری و دودی، برای این فصل از سال عالی به نظر می رسد. همین طور اگر با رنگ چشم ها و مو های شما تناسب داشته باشد؛ استفاده از خط چشم های رنگی نیز جذاب خواهد بود.

تکفارس آی آر

رژ لب مناسب فصل زمستان

برای آن که بتوانید از یک آرایش زمستانی عالی بهره مند شوید؛ استفاده از رژ لب های با رنگ متوسط و ملایم و درعین حال براق عالی خواهد بود. از آن جایی که بهتر است در فصل های گرم سال، از جمله تابستان؛ از رژ لب های براق استفاده نکنید و رنگ های مات را به کار بگیرید، بهترین رژ لب برای فصل زمستان، رژ لب های پررنگ و براق است. استفاده از رنگ های براق و حتی به کاربردن برق لب اکلیلی روی رژ لب اصلی، در فصل زمستان فوق العاده بوده و این باعث خواهد شد تا آرایش شما جذاب و پرزرق وبرق به چشم بیاید.

رژ گونه نارنجی و قهوه ای

اگر می خواهید در آرایش گونه های خود در فصل زمستان بی نقص عمل کرده و بهترین ترکیب آرایشی را برای این فصل سرد سال داشته باشید، استفاده از رژ گونه با تم رنگی نارنجی تا قهوه ای، فوق العاده مناسب و زیبا خواهد بود. در حقیقت لازم است که پس از زیرسازی مناسب و حرفه ای، از رژ گونه مات یا اکلیلی و براق به تم رنگی از نارنجی تا قهوه ای استفاده کنید. این باعث خواهد شد تا شکل کلی آرایش صورت شما؛ فوق العاده زیبا بوده و باحال و هوای آب وهوای سرد همخوانی داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که حتما باید یک تناسب قابل قبول بین رنگ های به کاررفته در آرایش شما وجود داشته باشد و اگر یک رنگ خاص برای رژ گونه خود انتخاب می کنید، این رنگ در تناسب با رنگ رژ لب و همین طور آرایش چشمی شما در تناسب کامل باشد. در غیر این صورت نتیجه کار آرایش صورت شما، چیزی عجیب و نازیبا خواهد بود که نمی توانید از آن جلوه لازم را برداشت کنید.

فیکساتور و تثبیت کننده

www.takfars.ir

اگرچه بیشتر مواقع استفاده از فیکساتور و تثبیت کننده را برای فصل گرم سال و زمانی که دمای هوا موجب تعریق در پوست و به هم ریختن آرایش می شود؛ را توصیه می کنیم، اما در فصل زمستان نیز به دلیل رطوبت هوا، به کاربردن تثبیت کننده آرایش، نیاز خواهد بود. در حقیقت زمانی که در فصل زمستان تصمیم به خروج از منزل دارید، امکان ریزش باران و برف وجود داشته و باید از پیش آرایش خود را با استفاده از فیکساتور در مقابل قطرات باران و برف، تثبیت کرده باشد. البته همیشه چنین چیزی نیاز نخواهد بود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››