آموزش آرابش لب به شکل برجسته برای لب های باریک

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش آرابش لب به شکل برجسته برای لب های باریک

برای لب های باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلب را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.

image آموزش آرابش لب به شکل برجسته برای لب های باریک

اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام میدهید اینست که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان میکشید. در مورد لبهای پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید.
لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

موهای خود را با دارچین طبیعی و بی خطر رنگ کنید
  1. شیک ترین مدلهای ساعت مچی مردانه
  2. علت ریزش موی سر مردان و راهکارهای جلوگیری
  3. هشدارهای لازم به خانم هایی که قصد اکستنشن مژه دارند
  4. چطور مدل موهایی جذاب و پرپشت داشته باشیم مخصوص آقایان
  5. راهنمای جامع برای زمان مناسب رفتن به آرایشگاه و انتخاب مدل موی مورد علاقه
  6. چطور بهترین مدل عینک آفتابی متناسب با صورت خود بخرید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب