آقایان چه حرفهایی را نباید به همسرشان بگویند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آقایان چه حرفهایی را نباید به همسرشان بگویند

image آقایان چه حرفهایی را نباید به همسرشان بگویند

در اینجا به ذکر ۵ حقیقت می پردازیم که بهتر است برای همیشه نزد خود نگه داشته و آن را افشا نکنید،اگر که میخواهید رابطه ای شکوفا و موفق داشته باشید .

از نظر شما دوست همسرتان جذاب است

این مهم نیست که شما هرگز با دوست همسرتان فتح باب رمانتیکی نداشته اید . مسئله این نیست . مسئله مهم این است که مقایسه یک جانبه همسرتان با زنی که به او نزدیک است به شدت احساسات او را جریحه دار خواهد کرد.

اعتراف جزیی شما می تواند موقتاً بین او و دوست مورد بحث تفرقه ایجاد کند اما بدانید آنچه بر اثر این اعتراف شما خراب می شود ، رابطه او با خود شماست .

تکفارس آی آر

او می بایست بیشتر آرایش کند

تشویق همسر به داشتن آرایش بیشتر معادل این است که به او بگویید زشت است . آرایش الزاماً یک نوع ماسک است در حالی که ممکن است او سخت کوش بودن را به زیبا بودن ترجیح دهد. علاقه نشان دادن به ظاهر همسر خوب است . به عنوان مثال اگر که می خواهد در انتخاب لباس کمکش کنید .

زنها وقتی خسته هستند دوست ندارند آرایش کنند چرا که آقایان متوجه خستگی پنهان شده در پس این چهره آماده شده می شوند . با این حال آنها آرایش میکنند تا زیباتر به نظر آیند . با این وجود رفتاری اتخاذ نکنید که به نظر برسد شما سعی دارید او را به آن چیزی که نیست تبدیل کنید و این یعنی پاشیدن تخم نا امنی .

یک زمانی قصد داشتید او را ترک کنید

روابط موفق بر مبنای این فرضیه خوش بینانه که شما همدیگر را دوست دارید ساخته می شود . این حقیقت حباب امنی ایجاد میکند که رابطه تان در آن می تواند رشد کند و شکوفا گردد . اقرار میکنید که” یک زمانی قصد داشتید این رابطه را بر هم بزنید” و آن حباب امن را می ترکد و از آن لحظه به بعد همسر شما مرتبا از خود می پرسد که” آیا او واقعاً با من خوشحال است ؟!”

www.takfars.ir

او خیلی حرف شما را قطع میکند

اغلب آقایان از زیاد صحبت کردن خانمها گله دارند، اما دلیل این موضوع این است که آنها به این کار علاقه دارند و با آن سرگرم می شوند . او از مصاحبت با شما لذت می برد .

اگر بخاطر این کارش از او انتقاد کنید الزاماً دارید به او می گویید که برای حرف زدن با شما خاموش باشد .

از اینکه مانند بعضی زوجها که ساکت می نشینند و با غذایشان بازی میکنند نیستید و خانه شما همیشه پر از انرژی است خوشحال باشید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا بچه زن و شوهر زیبا مثل خودشان زیبا می شود
  1. احساس پوچی و بی انگیزگی دارم راه چاره چیست
  2. ضررهای استفاده زیاد از شبکه های اجتماعی با موبایل
  3. با این راهکارها اضطراب و نگرانی را سریع نابود کنید
  4. بهترین سن شروع آموزش دادن به کودکان
  5. چه کارهایی باید انجام دهم تا در کنکور رتبه خوبی داشته باشم
  6. آموزش اصولی به یاد آوردن پسوردهای فراموش شده

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات