آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

▪ پوشیدن شلوار جین پاره

شاید با خود فکر کنید که شلوار جین پاره، این روزها مد شده و ترند محسوب می‌شود و با شما با پوشیدن آن، جذاب به‌نظر می‌رسید، اما واقعیت این است که شلوار جین کاغذی و پاره مناسب استایل مردانه نیست و بیشتر یکی از آیتم‌های استایل پسران نوجوان به‌شمار می‌آید. بنابراین اگر دوست دارید که استایلتان مانند مردان بزرگسال به‌نظر برسد، از پوشیدن شلوار جین پاره خودداری کنید.

▪ انداختن پیراهن روی شلوار

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

تکفارس آی آر

پیراهن‌های رسمی مردانه، بلند دوخته می‌شوند تا درون شلوار پارچه‌ای و رسمی قرار بگیرند. شما هیچگاه نباید پیراهن را روی شلوار انداخت. اگر قصد دارید که استایل پیراهن روی شلوار داشته باشید، می‌توانید پیراهن‌های کژوآل یقه‌داری مثل پیراهن آکسفورد دکمه‌دار بپوشید و آن را روی شلوار بیندازید، اما هیچگاه روی آن کت رسمی یا کت تک نپوشید، نگر اینکه طول آن نهایتا تا میانه لگن باشد.

▪ استفاده از اکسسوری زیاد

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

وقتی که پای استفاده از اکسسوری به‌میان می‌آید، آقایان باید حسابی حواسشان را جمع کنند. اگر قصد دارید که استایلی مردانه داشته باشید، نباید بیش از دو اکسسوری را بایکدیگر استفاده کنید؛ هرچند که یک آیتم بهتر است؛ البته در این میان حلقه ازدواجتان را می‌توانید مستثنی کنید. بهتر است که گوشواره به گوش نیندازید و از گردنبندهای آویز و بلند و طلایی استفاده نکنید. دستبندتان نیز بهتر است از جنس چرم یا چوب یا نهایتا استیل باشد تا طلا. انگشتر هم ترجیحا باید در انگشت انگشتری یا نهایتا انگشت کوچک قرار بگیرد، نه انگشت شصت و سبابه.

▪ پوشیدن لباس‌هایی با طرح زیاد

www.takfars.ir

یکی از ترندهای این چندسال، پیراهن‌ها و تیشرت‌های طرحدار هستند که جوانان به سمت آن جذب می‌شوند، اما اگر می‌خواهید که استایلی مردانه داشته باشید، بهتر است که نهایتا از یک لباس طرحدار استفاده کنید تا استایلتان شلوغ و شلخته به‌نظر نیاید.

▪ پوشیدن کفش رسمی با شلوار جین یا کتانی با کت‌وشلوار

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

شما باید بدانید که هر آیتمی مختص استایل خاصی است؛ هرچند که در این میان آیتم‌هایی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را همراه با چند استایل متفاوت پوشید؛ مثل شلوار جین که هم برای استایل کژوآل مناسب است و هم برای استایل اسمارت کژوآل، اما همین مسئله هم بستگی به سایر آیتم‌هایی دارد که با آن آیتم خاص ست می‌شود. کفش‌ها نیز قوانین مختص خود را دارند، مثلا کتانی، اسنیکرز و کفش‌های شبیه به آن مخصوص استایل کژوآل و راحتی هستند و نباید آن‌ها را همراه با کت‌وشلوار که لباسی رسمی هستند، پوشید و ازطرفی کفش رسمی را نیز نباید با شلوار جین و درکل با استایل کژوآل یا حتی اسمارت کژوآل پوشید.

▪ بستن کراوات‌هایی که نسبت به اندامتان پهن و بزرگ هستند

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

شاید تاکنون آقایانی را دیده باشید که با جثه ریز، کراوات‌های پهن بسته‌اند. این کار باعث می‌شود که این افراد، لاغرتر از آنچه که هستند، نشان بدهند؛ بنابراین بهتر است کراوات خود را مطابق با اندام خود انتخاب کنید؛ مثلا پهنای کراوات افراد لاغر اندام نباید بیشتر از ۵-۶ سانتی‌متر باشد و ازطرفی نیز بهتر است که افرا هیکلی که قفسه سینه پهنی دارند، کروات‌های پهنتر با پهنای حدود ۸ سانتی‌متر به بالا استفاده کنند.

▪ پوشیدن لباس‌های چروک و اتو نشده

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

نیازی به گفتن نیست که پوشیدن لباس‌های چروک و اتو نشده، باعث می‌شود که شما فردی شلخته و نامنظم به‌نظر برسید. فرقی نمی‌کند که چه لباسی می‌پوشید، درهرصورت باید لباستان اتو داشته باشد. بهتر است که از پوشیدن لباس‌هایی که پارچه‌شان چروکدار است، خودداری کنید.

تک فارس

▪ پوشیدن شلوارهای بسیار بلند یا کوتاه

image آقایان چطور لباس نپوشند تا شیک و جذاب شوند

این مشکل نیز در میان تعداد زیادی از آقایان دیده می‌شود. اگر اندازه شلوارتان به‌قدری بلند باشد که روی کفشتان را بپوشاند، فردی نامنظم و شلخته به‌نظر می‌رسید و ازطرفی قدتان نیز کوتاهتر نشان داده می‌شود؛ بنابراین حتما باید طول شلوارتان تا روی مچ پا باشد و به‌هیچ عنوان روی کفشتان را نپوشاند. ازطرفی اندازه شلوار نباید به‌قدری کوتاه باشد که وقتی می‌نشینید، جوراب یا پایتان دیده شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

یازده توصیه جادویی و موثر برای جلوگیری از خشک شدن لب ها
  1. آقایان چطور با لباس بافتنی هم شیک و جذاب باشند

  2. چطور با لباس مردانه و رسمی شیک و مد روز باشید

  3. مردها چطور باید لباس بخرند و بپوشند تا خوشتیپ شوند

  4. معرفی کرم های روشن کننده پوست مخصوص مردان

  5. آموزش بافت شال و کلاه شیک پسرانه با عکس کلاه

  6. چطور می توانید زیباتر و جذاب تر به نظر برسید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات