آقایان چطور درست و شیک از کراوات در مجالس استفاده کنند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آقایان چطور درست و شیک از کراوات در مجالس استفاده کنند

image آقایان چطور درست و شیک از کراوات در مجالس استفاده کنند

۱- گره نادرست کراوات

این مشکل برای تازه وارد‌هایی که می‌خواهند کراواتشان را گره بزنند و از فیلم‌های آموزشی شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند ممکن است رخ بدهد. در این معضل بزرگ ما شاهد گره‌های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هستیم. گره‌های سست و بی‌دوام که بخوبی نتوانسته‌اند فاصله کراوات تا یقه را بپوشانند. یا گره‌هایی که زیر آن‌ها به خوبی نمایان است.

۲- گره کوتاه کراو‌ات

یکی از اشتباهات رایج در استفاده از کراوت، بستن گره کراوات به صورتی است که خیلی کوتاه باشد و بالاتر از کمربند شما قرار بگیرد. هیچ بهانه‌ای برای این اشتباه وجود ندارد و شما به هیچ وجه نباید آن را مرتکب شوید. پس حین خرید کراوات به این موضوع دقت کنید.

تکفارس آی آر

۳- طرح‌های بزرگ کراو‌ات

از دیگر اشتباهاتی که آقایان مرتکب می‌شوند انتخاب کراوات‌هایی است که طرح‌های بزرگ و نامرتبط روی آن‌ها وجود دارد. در این مورد دقت کافی به خرج دهید.

۴- ست نبودن رنگ کراو‌ات و پیراهن

شما باید رنگی از کراوات را انتخاب کنید که با ترکیب کت و پیراهن شما مرتبط باشد. از این رو پیشنهاد می‌کنیم اگر در انتخاب رنگ شک دارید به سراغ رنگ‌های کلاسیک مثل طوسی یا خاکستری بروید و آن‌ها را با پیراهن سفید بپوشید. شک نکنید که تیپ شما فوق العاده زیبا می‌شود.

۵- کراو‌ات لکه‌دار یا چروک شده

www.takfars.ir

کراوات از اصلی‌ترین اجزای تیپ شماست و در مرکز توجه همه است. از این رو اگر لکه داشته باشد یا چروک شده باشد سریعا دیده می‌شود و این موضوع زیاد خوشایند نخواهد بود. از طرفی شما نمی‌توانید کراوات خود را اتو بکشید یا بشویید. توصیه ما به شما در آوردن بلافاصله کراوات بعد از پوشیدن آن و آویزان کردن آن از آویزها است تا حد امکان چروک نشوند.

۶- کراو‌ات با عرض نامناسب

کراوات شما باید از نظر تقسیم بندی با عرض بدن، عرض یقه کت و پیراهن شما سازگاری داشته باشد. درست است که این روزها کراوات‌های با عرض کم مد شده‌اند ولی پوشیدن کراوات لاغر به همراه کت‌هایی با یقه پهن اصلا کار مناسبی نیست و خارج از قوانین مد و فشن است.

۷- انتخاب کراو‌ات نامرتبط با تیپ شما

پوشیدن کراوات و مدل آن رابطه مستقیم دارد با نوع مجلسی که به آن دعوت شده‌اید. در مجلس‌های رسمی باید از کراوات‌های با رنگ مشکی استفاده کرد که عرض آن‌ها بین ۷.۵ تا ۹ سانتی متر است و در صورت پوشیدن پیراهن مشکی در مجالس غیر رسمی شما آزاد هستید که حتی کراوات سفید نازک نیز به تن کنید. پس سعی کنید رنگ و مدل کراواتی که انتخاب می‌کنید با توجه به نوع مجلسی باشد که به آن دعوت شده‌اید.

۸- زیاد بودن بیش از حد اکسسوری‌ها

اکسسوری‌های مرتبط با کراوات، گیره کراوات، زنجیر کراوات و از این قبیل موارد است. عده‌ای در استفاده از اکسسوری‌های مرتبط با کراوات زیاده روی می‌کنند و این کار باعث می‌شود کراوات زیبایی خودش در تیپ شما را از دست بدهد. پیشنهاد ما این است که تا حد امکان یک یا نهایتا ۲ اکسسوری با کراوات خود استفاده کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

اگر میخواهید لاغر شوید فقط این نوع صبحانه ها را بخورید
  1. مواد طبیعی برای رهایی از دست جوش های صورت
  2. پوست خود را با یخ جوان کنید
  3. بهترین ماسک میوه ای شل شدگی افتادگی پوست
  4. چه رنگ لباس شما را جذاب و مقتدر نشان میدهد
  5. ماسک جوانه گندم چطور تهیه می شود و اثرات جادویی آن روزی زیبایی پوست و مو
  6. رنگ های مد در بهار با عکس و توضیحات

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات