آشپزخانه خود را به سادگی برای عید تغییر دکور دهید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آشپزخانه خود را به سادگی برای عید تغییر دکور دهید

اولین راهی که می تواند خیلی موثر باشد تغییر در روشنایی و لوستر آشپزخانه است. مثلا اگر تا به حال از یک لوستر و چراغ مدرن سقفی در آشپزخانه استفاده می کردید حالا می توانید یک لوستر کریستال و آویزدار را جایگزین آن کنید. یا راه ساده تر تغییر در شدت نور یا رنگ روشنایی لامپ ها است که با تعویض لامپ چراغ ها میسر می شود. توجه داشته باشید که لوستر نقطه کانونی آشپزخانه شماست و خیلی در چشم است اگر کمی متجمل هزینه بشوید ارزشش را دارد.

نمای مونوکروم آشپزخانه (سیاه و سفید)

سعی کنید بعضی از تزیینات داخلی آشپزخانه را تعویض کنید و از لوازم و تزیینات سیاه و سفید بیشتر استفاده کنید تا آشپزخانه یک نمای مونوکروم به خود بگیرد.

رنگ و مدل رویه های کابینت ها

در فروشگاه های لوازم آشپزخانه رویه های پشت چسبدار با طرح و مدل های متنوع به صورت رولی به فروش می رسند. یکی از راهکارهایی که بیشترین تاثیر را روی نمای آشپزخانه میگذارد همین تغییر رنگ و مدل رویه کابینت هاست ولی اینکار از دور خیلی ساده به نظر می آید در صورتیکه پیچیدگی های خاص خود را دارد.

تکفارس آی آر

تزئین دیوار آشپزخانه با ظروف چینی

اگر ظروف و بشقاب های چینی و حصیری بلا استفاده یا تزیینی دارید می توانید آنها را روی دیوارهای خالی آشپزخانه نصب کنید البته اگر دیوار خالی در آشپزخانه داشته باشید.

فرش و قالی در کف آشپزخانه

اگر تا به حال در کف آشپزخانه فرش و قالی پهن نکرده اید می توانید از این گزینه نیز استفاده خوبی ببرید. نیاز به یک فرش و قالی نو و گران قیمت نیست، فرش و قالی قدیمی و دست دوم هم می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند و یک نمای کلاسیک و سنتی دوست داشتنی به آشپزخانه شما بدهد.

تزئین دیوارها با تابلوهای دکوراتیو

www.takfars.ir

معمولا بخاطر فضای کم و کوچکی آشپزخانه های منازل امروزی دارند معمولا فضایی برای نصب تابلو تزیینی وجود ندارد و دیوارها یکدست با کابینت پوشش داده شده اند ولی اگر در آشپزخانه شما امکان نصب تابلو هست حتما این گزینه را هم مدنظر داشته باشید.

تغییر رنگ داخل بوفه های آشپزخانه

در بعضی از آشپزخانه ها، کمد و کابینت ها را به شکل بوفه ای و تزیینی طراحی و نصب میکنند و فضای داخل و دیواره های کابینت از بیرون دارای نما و دید است. دیواره های داخلی کابینت ها معمولا به رنگ سفید است با تغییر رنگ دیواره های داخلی بوفه ها می توان به تنوع و جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی آشپزخانه کمک کرد.

بهترین ترفندهای ضدعفونی کردن خانه در سال جدید
  1. آموزش تصویری بهترین چیدمان ها برای اتاق و پذیرایی خانه
  2. مدل های شیک و مدرن روشویی برای دستشویی
  3. ترفندهای جالب برای چیدمان و دکوراسیون خانه با هزینه کم
  4. آموزش روش های شیک برای تزیین اتاق خواب
  5. تزیین های بسیار زیبا برای حمام و صابون تازه عروس
  6. طراحی زیبای میز مدرن جلو مبلی ترکیب چوب طبیعی و شیشه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات