آرایش مناسب فصل تابستان چیست با آموزش

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آرایش مناسب فصل تابستان چیست با آموزش

از سایه‌های تیره‌تر استفاده کنید

فوندانسیون آرایشی که بتواند در زمستان شما را زیباتر نشان دهد اغلب برای روزهای گرم تابستان کارساز و مفید نخواهد بود. بهتر است در تابستان از مواد تیره تر استفاده کنید تا از شر گرمای نور خورشید و اثرات مضر آن در امان باشید. برای اینکه بتوانید تن رنگی مناسب را پیدا کنید ابتدا سایه مورد نظر را روی امتداد خط فک خود تا گردن امتحان کنید.

فونداسیون آرایشی خود را با مرطوب کننده رنگی عوض کنید

منطقه تی (ناحیه بینی و پیشانی) در تابستان بیشتر از سایر نقاط بدن چرب می‌شود و مرطوب بودن می‌تواند به شما کمک کند. بهتر است از یک مرطوب کننده رنگی سبک برای تابستان استفاده کنید به خصوص موادی که عاری از چربی هستند. بهتر است از مرطوب کننده‌هایی استفاده کنید که بتواند SPF مناسب را فراهم آورد و در طول روزهای گرم تابستان دوام بیشتری داشته باشد. خاصیت تمیز کنندگی این مواد برای پوست شما در تابستان عالی است و فرمول بدون چربی آن حس خوبی به شما منتقل خواهد کرد.

پودر خود را در کیفتان پنهان کنید

تکفارس آی آر

بهتر است در تابستان از پودرهای شفاف استفاده کنید. از پودرهای مبتنی بر تالک دوری کنید. این پودرها می‌تواند باعث تجمع مواد موجود در آن بر روی صورت شود.

رژ لب خود را عوض کنید

رژ لبی که برای زمستان استفاده می‌کردید در تابستان پاسخگو نخواهد بود. بنابراین باید به فکر تغییر رژ لب خود باشید. سعی کنید هر سه ماه یکبار سایه‌های خود را تغییر دهید و به همراه آن رژ لب را نیز عوض کنید و از رنگ‌های مختلف لذت ببرید. اگر دوست ندارید از رژ لب قدیمی خود دست بکشید می‌توانید از محصولاتی استفاده کنید که این رژ لب‌ها را به ماده جدیدی تبدیل می‌کنند.

رژ گونه خود را روشن‌تر کنید

بهتر است در تابستان سایه‌ای که برای گونه‌های خود انتخاب می‌کنید را روشن تر کنید. برخی از رنگ‌ها ممکن است با صورت شما هماهنگ نباشد. بنابراین رنگ‌های روشن مختلف را امتحان کنید و از میان آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

www.takfars.ir

خط چشم و ریمل خود را ضد آب انتخاب کنید

همان طور که می‌دانید فصل تابستان و بهار جزو فصل‌هایی است که در آن بیشتر افراد دچار آلرژی می‌شوند. بنابراین بهتر است در این فصل‌ها خط چشم و ریمل خود را از نوع ضد آب انتخاب کنید. پیدا کردن یک فرمول دقیق و عالی برای ریمل بسیار سخت است. بنابراین اگر می‌خواهید ریمل ضد آب مناسب پیدا کنید باید دقت بیشتری داشته باشید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راهکارهای طبیعی برای درمان پف زیر چشم
  1. آموزش پاک کردن انواع کیف و کفش
  2. خیلی ام پوستم خشک شده چه کار کنم
  3. کاربردهای جالب روغن نارگیل در حفظ سلامت و زیبایی دندان ها
  4. آموزش تصویری نحوه لباس پوشیدن با بدن سیبی شکل
  5. آموزش تصویری خط چشم کشیدن برای چشم های تک پلکی
  6. آموزش گام به گام و حرفه ای رنگ مو در خانه با مواد طبیعی و گیاهی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات