آخرین نسخه فیم گرگ و میش از ۲۶ آبان اکران می شود

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آخرین نسخه فیم گرگ و میش از ۲۶ آبان اکران می شود

بخش دوم این فیلم، آخرین قسمت از این فیلم اکشن ماجراجویانه و نوجوانانه است که برای ۱۶ نوامبر امسال (۲۶ آبان) به روی پرده سینماها می‌رود.

image آخرین نسخه فیم گرگ و میش از ۲۶ آبان اکران می شود

قسمت چهارم فیلم به دلیل طولانی شدن زمان نمایش آن، توسط تهیه کنندگانش تبدیل به فیلمی دو قسمتی شد که قسمت اول آن سال قبل اکران عمومی شد.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما پیش‌بینی می‌کنند آخرین قسمت «گرگ و میش» پرفروش‌ترین فیلم این مجموعه اکشن و ماجراجویانه شود. تهیه کنندگان فیلم هم می‌گویند تمام تماشاگرانی که در طول چهار سال گذشته به تماشای قسمت‌های قبلی آن نشسته‌اند، چشم انتظار اکران عمومی قسمت آخر آن هستند.

کریستین استورات، رابرت پاتینسن و تیلور لاتنر – که با این مجموعه فیلم تبدیل به بازیگرانی مطرح شدند – بازیگران نقش‌های اصلی آن هستند. استفنی مه‌یرز نویسنده کتاب چهار جلدی «گرگ و میش»، یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه فیلم نیز هست. بیل کاندون کاگردان دو بخش اول و دوم قسمت چهارم است.

تکفارس آی آر

خط اصلی قصه این مجموعه اکشن و فانتزی درباره نوجوانی است که در منطقه کوهستانی زندگی خود، در میانه دعوای تاریخی گرگ نماها و وامپیر ها قرار می‌گیرد.

قسمت اول فیلم در سال ۲۰۰۸ اکران عمومی شد و در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینما و سازندگانش، فروش بالای ۳۸۳ میلیون دلاری را در سطح جهانی تجربه کرد.

قسمت‌های دوم و سوم «گرگ و میش» در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ موفقیت‌های مالی مشابهی را در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان تکرار کردند. چهارمین قسمت فیلم به دلیل طول زمانی بالایی که داشت، تبدیل به فیلمی دو بخشی شد.

بخش اول قسمت چهارم در سال ۲۰۱۱ فروشی ۷۰۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بقیه کشورهای جهان فروش کرد.

www.takfars.ir

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۸ مرداد
  1. عکس های دستگیری زورگیران اراذل و اوباش شهر ری دوشنبه ۲ بهمن
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۳ آبان
  3. عکس آیه ۵ سوره نسا بر سر در دانشگاه هاروارد
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۷ فروردین
  5. انتخاب قطعی یحیی گلمحمدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پیروزی
  6. چطور بعد از بسته شدن روم های یاهو وارد آن بشویم

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب