آخرین مهلت ثبت نام برای سهام عدالت کی است

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آخرین مهلت ثبت نام برای سهام عدالت کی است

image آخرین مهلت ثبت نام برای سهام عدالت کی است

مدیر کل دفتر امور اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی غلامرضا بوستان منش :

پس از پر شدن فرم اولیه، استعلام خانوار از طریق ثبت احوال انجام شده و در مراحل بعدی با تایید مدارک و دیگر مباحث، افراد متقاضی به تعاونی‌های سهام عدالت برای دریافت سهام معرفی می‌شوند.

در حال حاضر نیز استان های خوزستان، تهران، کرج و اصفهان نیز توزیع فرم و فراخوان برای ارائه مدارک لازم را اعلام کرده و کار در حال انجام است.

به گفته این مقام مسئول، براساس برنامه ریزی‌های انجام شده و پیش بینی روند موجود تا پایان بهمن ماه سال جاری تکمیل فرم‌های ثبت نام به اتمام خواهد رسید.

تکفارس آی آر

بوستان منش تاکید کرد: پس از انجام روال اداری برای این تعداد از کارگران، سایت وزارت تعاون کار و رفاه برای ثبت نام جدید از کارگران فاقد سهام عدالت باز خواهد شد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران فصلی و ساختمانی جدیدی که شرایط دریافت سهام را دارند می‌توانند در دور جدید ثبت نام‌ها درخواست بدهند، بیان داشت: در مرحله جدید افرادی که از طریق تشکل‌های کارگری و تعاونی‌ها برای دریافت سهام ثبت نام کردند نیز در دستور رسیدگی قرار می‌گیرند.

قطع سهمیه بنزین ماشین های مدل بالا از ۱ بهمن
  1. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۶ دی
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۶ فروردین
  3. ورود پناهجویان خاورمیانه ای به جزیره لسبوس یونان
  4. مانور نظامیان حماس در غزه
  5. سایت جشنواره موسیقی فجر www.sigozar.com
  6. انتشار جدیدترین آلبوم رضا صداقی دی ماه

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب